Штраф – €1000. Італія посилює покарання за прогулянки без маски
Водночас, штраф не передбачається, наприклад, за прогулянку у сільській місцевості зі своїм чоловіком/дружиною або сусідом по будинку без маски
Згідно з новим указом, носіння маски в Італії стане обов'язковим щоразу при виході з будинку, в будь-який час дня і у всіх частинах країни.
Про це повідомляє The Local.
Уряд також підвищив штрафи за відмову носити маску до 400−1000 євро, при цьому були розгорнуті поліцейські патрулі для перевірки дотримання правил на вулицях.
Компанії, які не дотримуються правила у своїх приміщеннях, можуть бути оштрафовані на суму до 1000 євро і ризикують бути закритими на термін до 30 днів.
У новій постанові, схваленій італійським парламентом в середу вранці і яка набуде чинності з четверга, вказується, що люди повинні завжди носити маску, використовуючи її «навіть на відкритому повітрі, коли знаходяться поруч з іншими людьми, які не належать до тієї ж сім'ї».
Таким чином, штраф не передбачається, наприклад, за прогулянку по сільській місцевості зі своїм чоловіком або сусідом по будинку без маски.
Діти до шести років і люди з особливими обмеженими можливостями звільнені від носіння маски, як і всі, хто тренується наодинці на відкритому повітрі.
Дозволено знімати маску при вживанні їжі в ресторанах і кафе, які повинні тримати клієнтів на відстані не менше метра.
Нове правило посилює попередню вимогу носити маски в громадських місцях усередині приміщень і на відкритому повітрі з 18:00 до 6:00. І дотепер максимальна сума штрафу становила 400 євро.
Станом на 7 жовтня в Італії зафіксовано 330 тисяч випадків Covid-19.
Як вже відомо, в Італії продовжили надзвичайний стан через спалах коронавірусу. Карантин буде діяти до 31 січня 2021 року.
Наразі Чехія за числом захворювань на Covid-19 випереджає всі інші країни ЄС.
Читайте також:
- «Не віриш у коронавірус? Приходь до нас!». Інтерв’ю з головним лікарем «ковідного» шпиталя
- Безстрашна Україна. Як світ бореться з коронавірусом і чому ми не беремо приклад
- Бунт Сovіd-атеїстів. Чому українців не лякають найвищі у Європі штрафи
- «Ми залишилися сам на сам з коронавірусом». Інтерв’ю з директором тернопільської лікарні швидкої допомоги