Ліга чемпіонів. «Шериф» – «Шахтар» – 2:0. Онлайн матчу

«Шахтар», як і «Шериф», потрапив до групового турніру Ліги чемпіонів через кваліфікацію

Команда Роберто Де Дзербі зустрічається з дебютантом групового турніру

Донецький «Шахтар» вже прибув на стадіон «Шериф» у Тирасполі. Сьогодні він зустрічається з чемпіоном Молдови в першому турі групового турніру Ліги чемпіонів.

«Шериф» – дуже непроста команда. Раніше вона вже зустрічалася з українськими командами і на своєму полі жодного разу не поступилася. У 2010 році команда з Тирасполя в груповому турнірі Ліги Європи взяла чотири очка у київського «Динамо» (2:0, 0:0), а 2003-го в кваліфікації Ліги чемпіонів на домашній арені звела матч внічию з «Шахтарем», а у гостях поступилася (0:0, 0:2).

90 хв. Шахтар уже не врятується. Одну з останніх нагод втратив Мудрик.

79 хв. Небезпечно! П'ятов рятує Шахтар від третього гола.

77 хв. Траоре з Шерифа небезпечно пробив по воротах – трохи невлучно.

69 хв. Міцно захищається Шериф. Здається, в Тирасполі буде сенсація.

65 хв. Де Дзербі робить подвійну заміну. Мудрик виходить замість Фернандо, а Алан Патрік замінює Маркоса Алонсо.

62 хв. Гол! Шериф знову забиває. В контратаці гірники не втримали Момо Янсане і той не схибив - 2:0.

58 хв. Марлон не влучає у ворота з вигідної позиції. Здається, Шахтар зрозумів, як грати проти Шерифа, проте поки що не може забити.

57 хв. Педріньо бив по воротах – лише кутовий.

54 хв. Момент! Фернандо не влучив у ворота з вигідної позиції.

51 хв. Момент у Марлоса. Міг забивати півзахисник, але добре зіграв воротар Шерифа.

48 хв. Значно краще заграв Шахтар. Час швидко спливає, а треба рятувати гру.

46 хв. Розпочався другий тайм. У Шахтаря заміна. Замість Тете вийшов Марлос

45+1. ПЕРЕРВА.Шахтар більше володіє м'ячем, але сенсу від цього небагато. Чудову нагоду змарнував нападник гостей Траоре, а ось Траоре з Шерифа свій шанс використав.

45 хв. Одну хвилину додав арбітр.

42 хв. Перше попередження в матчі. Дуланто з Шерифа отримав жовту картку за грубу гру.

37 хв. Побільшало грубощів на полі. Порушують правила обидва суперники.

32 хв. А це вже справжній момент! Траоре з Шахтаря бив з меж штрафного – м'яч пройшов вище воріт.

30 хв. Шахтар володіє м'ячем 74% часу. І створив лише один пів момент.

27 хв. Момент у Шахтаря. Педріньо прийняв м'яч і з льоту пробив – неточно!

22 хв. Шериф не заспокоюється, ще два удари заблокували захисники гостей.

19 хв. Небезпечно! Ще одна втрата м'яча захисниками донецького клубу. П'ятов рятує команду.

16 хв. ГОЛ! Шериф забиває. Тете помилився в середній зоні, пішла атака флангом з передачею в штрафний майданчик, де місцевий Траоре пробив Андрія П'ятова – 1:0.

11 хв. "Шериф" спробував провести швидкісну контратаку. Спроба не вдалася.

6 хв. Гра проходить переважно в центральній зоні. Поки що без небезпечних моментів.

1 хв. Матч розпочався.

Нагадаємо, «Шериф» тренує український тренер Юрій Вернидуб.

Стартовий свисток арбітра матчу прозвучить о 19:45.

Вже відомі стартові склади команд.

«Шериф»: Атанасіадіс, Арболеда, Дуланто, Костанцо, Кріштіану, Траоре, Кастаньєда, Аддо, Коловос, Тілль, Якшибоєв.

«Шахтар»: П'ятов, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Майкон, Маркос Антоніо, Педріньо, Тете, Фернандо, Траоре.

Сьогодні відбулася зустріч команд в рамках Юнацької Ліги УЄФА. «Шахтар» переміг «Шериф» з рахунком 5:0.