Ліга Європи. «Ворскла» в Києві розгромно програла «Арсеналу»

Полтавський клуб провів матч 5-го туру групового етапу

У четвер, 29 листопада, полтавська «Ворскла» у Києві грає проти лондонського «Арсеналу» в межах 5-го туру групового етапу Ліги Європи.

Матч мав відбутися в Полтаві, проте рішенням УЄФА був перенесений до Києва, на НСК «Олімпійський».

Гості з Англії забили швидкий гол вже на 11-й хвилині матчу: серія рикошетів, спровокована невдалим виносом Артура, призвела до голу в порожні ворота від Еміля Сміта-Роу.

На 27-й хвилині матчу лондонці заробили пенальті, який реалізував Ремзі - 2:0.

За чотири хвилини до перерви до розгромного рахунок довів 20-річний Віллок - 3:0.

Більше рахунок у матчі не змінювався - впевнена перемогу лондонського клубу з рахунком 3:0.

Як відомо, у першому матчі в Лондоні полтавський клуб програв з рахунком 2:4.