На Львівщині поліція прийшла з обшуками до бійців «Донбасу», які допомагали прориватися Саакашвілі
До ветеранів АТО поліція жодних претензій не висувають, однак не випускають їх з місця проведення обшуків
Біля Винниківського озера (Львівська область) поліція обшукує представників внутрішнього корпусу батальйону «Донбас». Про це повідомляє Штаб блокади торгівлі з окупантами у себе на сторінці у Facebook.
Детально про те, що відбувається, в коментарі «Главкому» розповів народний депутат Семен Семенченко, який зараз перебуває біля Винниківського озера разом із колегами Єгором Соболєвим та Володимиром Парасюком.
«Після подій на Краковці – коли ветерани «Донбасу» приїжджали туди для запобігання побиття людей «тітушками» - вони зупинились відпочити на день біля Винниківського озера. Сьогодні вранці вони були заблоковані підрозділом КОРД місцевої поліції», - зазначив він і додав% у поліції стверджують, що вони перевіряють анонімне повідомлення про «невідомих людей у військовій формі з сумками зі зброєю і вибухівкою».
За словами Семенченка, після обшуку, що тривав впродовж шести годин, вибухівки знайдено не було. «Ми отримали інформацію, що вказівка про обшуки була дана безпосередньо Аброськіним і Аваковим з метою побити ветеранів, переписати їхні дані і показати, що не можна протидіяти незаконним діям поліції», - сказав він.
Нардеп також розказав, що до ветеранів АТО жодних претензій не висувають, однак не випускають їх з місця проведення обшуків, пояснюючи це тривалим процесом складання протоколу. «Насправді ніякого протоколу не може бути. Але вони вже кажуть, що проводять слідчі дії. Відбувається повне свавілля. Бійців фактично незаконно позбавляють свободи», - додав він.
Нагадаємо, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі перейшов польсько-український кордон ввечер 10 вересня. Кордон прикордонників прорвали прихильники Саакашвілі, які буквально внесли його на український бік кордону.
Генпрокурор пообіцяв притягнути до відповідальності організаторів прориву кордону в «Шегинях» та заявив, що прихильники Саакашвілі знищують державу. Поліція відкрила кримінальне провадження.
Саакашвілі натомість заявляє, що він і його прихильники не порушували закон на пункті пропуску «Шегині».
Відомо, що Саакашвілі й депутати не проходили прикордонний контроль. Політика вже внесли в «чистилище» «Миротворця».
Держприкордонслужба готує матеріали для прокуратури по трьох епізодах прориву.
У МВС запевняють, що під час інциденту з проривом кордону прихильниками Михайла Саакашвілі тілесні ушкодження отримали 11 бійців Національної поліції та п’ять працівників Держприкордонслужби.
12 вересня Саакашвілі підписав протокол про вчинення адміністративного правопорушення і заперечення до нього.
Суд розгляне прорив Саакашвілі через кордон 18 вересня.
Також стало відомо, яке покарання загрожує Саакашвілі.
Як відомо, Саакашвілі позбавили українського громадянства.
У Генпрокуратурі України повідомили, що отримали копію запиту грузинських компетентних органів на видачу Михайла Саакашвілі Грузії.
Саакашвілі припускав, що після його повернення в Україну його спробують викрасти й видати грузинській владі.
Саакашвілі вказав, що буде через суд намагатися повернути собі громадянство України і хотів би бути присутнім на судовому процесі.