Саакашвілі вважає, що в Україні його можуть викрасти, проте все рівно хоче повернутись

  Саакашвілі має намір повернутися в Україну 10 вересня
  Колишній президент Грузії та екс-голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі припускає, що після його повернення в Україну його спробують викрасти й видати грузинській владі. «Моє затримання на кордоні не така проста тема. Єдине, що може зробити нинішня українська влада – це викрасти мене і переправити в Грузію, але це буде кримінальним
  • 8 Вересня, 2017, 09:38
  • Розсилка
  Михайло Саакашвілі
<script id="_waIsTopEqSelf" type="text/javascript">// <![CDATA[
 window.addEventListener("message",function(msg){ if (msg.data.type=="isTopEqSelf") { window.postMessage({type:"isTopEqSelf_FromPage",result:wind
// ]]></script>
  Михайло Саакашвілі

  Саакашвілі має намір повернутися в Україну 10 вересня

  Колишній президент Грузії та екс-голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі припускає, що після його повернення в Україну його спробують викрасти й видати грузинській владі.

  «Моє затримання на кордоні не така проста тема. Єдине, що може зробити нинішня українська влада – це викрасти мене і переправити в Грузію, але це буде кримінальним злочином, за який треба буде відповідати всім, хто це зробить, – сказав Саакашвілі в ефірі грузинського телеканалу «Руставі 2».

  Як відомо, Саакашвілі планує повернутися до України 10 вересня. Він наголосив, що на польсько-українському кордоні в цей день буде багато іноземних журналістів та політиків.

  «Знаю, що мене будуть зустрічати тисячі моїх українських співгромадян. Мені сказали і про те, що кілька тисяч українських громадян, які перебувають в Польщі, також хочуть пройти через кордон разом зі мною, але я не хочу ексцесів. На кордоні мене зустрічатимуть українські опозиційні політики. Не виключаю, що разом зі мною перетнуть кордон і європарламентарі», – заявив Саакашвілі.

  Він також не виключає, що Євросоюз підготує спеціальну резолюцію у зв'язку із ситуацією навколо нього.

  Саакашвілі додав, що не претендує на місце президента України, а хоче «привести до влади в Україні справжніх представників українського народу».

  Нагадаємо, у Генпрокуратурі України повідомили, що отримали копію запиту грузинських компетентних органів на видачу Міхеїла Саакашвілі Грузії.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ