У міграційній службі підтвердили: Саакашвілі позбавлений українського громадянства

  Саакашвілі надав неправдиві відомості при отриманні паспорта громадянина України, заявили в Державній міграційній службі
  У Державній міграційній службі України підтвердили, що колишнього губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі позбавили українського громадянства. Як заявили в Державній міграційній службі, це було зроблено через надання екс-президентом Грузії неправдивих відомостей при отриманні паспорта. Приводом став факт, що 2015 року в анкеті Саакашвілі
  • 26 Липня, 17:39
  • Розсилка

  Саакашвілі надав неправдиві відомості при отриманні паспорта громадянина України, заявили в Державній міграційній службі

  У Державній міграційній службі України підтвердили, що колишнього губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі позбавили українського громадянства.

  Як заявили в Державній міграційній службі, це було зроблено через надання екс-президентом Грузії неправдивих відомостей при отриманні паспорта.

  Приводом став факт, що 2015 року в анкеті Саакашвілі написав, що не перебуває під слідством в Україні або за її межами. При цьому він був заочно арештований у Грузії.

  Раніше сьогодні народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук заявив, що Саакашвілі позбавили українського громадянства. 

  Нагадаємо, президенту України Петру Порошенку під час перебування з візитом у Грузії нагадали, що Київ двічі відмовився видати Саакашвілі.

  Порошенко заявив, що «не отримував від влади Грузії запит про екстрадицію Саакашвілі». Однак пізніше в той же день він сказав, що «перевірив інформацію про Саакашвілі і уточнив, що запит з Грузії дійсно надходив». «Україна відмовила в цьому запиті і запросила додаткові матеріали. Добре, що це питання вирішується без втручання президента. Це прерогатива силових структур і Генпрокуратури», - сказав Порошенко в інтерв'ю Громадському ТБ Грузії.

  Саакашвілі був президентом Грузії з січня 2004 року по листопад 2007-го і з січня 2008-го до середини листопада 2013 року. У листопаді 2013 року він залишив країну за кілька днів до закінчення повноважень і до інавгурації нового президента Георгія Маргвелашвілі. У травні 2015 року Саакашвілі було надано громадянство України, в зв'язку з чим, за рішенням президента Грузії, у грудні 2015-го було припинено його грузинське громадянство.

  2014 року в Грузії Саакашвілі висунули низку кримінальних звинувачень.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ