Не як усіх. Столичних чиновників щеплюватимуть мобільні бригади вакциною Pfizer
Звичайні громадяни у Києві здебільшого зараз можуть отримати тільки вакцину Coronavac
В Україні розпочинається вакцинація від Covid-19 державних службовців. Зокрема, йдеться про співробітників законодавчих, виконавчих та судових органів влади центрального, регіонального та місцевого рівнів та органів місцевого самоврядування. У столиці їх щеплюватимуть мобільні бригади вакциною Comirnaty виробництва Pfizer-BioNTech, починаючи з 14 червня. Про це повідомляє пресслужба Київської міської держадміністрації.
«Усього с початку вакцинації в столиці вже щеплено 177396 осіб. Серед них: медичні працівники, освітяни, соціальні працівники, рятувальники, паралімпійці та маломобільні громадяни та люди старші 65 років. З них дві дози отримали 20 759 осіб», – розповів перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Нагадаємо, що 9 червня в Україну прибула нова партія препарату Pfizer-BioNTech. Йдеться про 66 690 доз вакцини Comirnaty.
Вакцина Comirnaty – це мРНК-вакцина проти Covid-19, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Ефективність вакцини становить 95%. Для повноцінної імунізації необхідно отримати дві дози з інтервалом у 21-28 днів.
Як відомо, звичайні громадяни у Києві здебільшого зараз можуть отримати тільки Coronavac.
Також у Києві запрацювали пункти вакцинації працівників закладів освіти вакциною Pfizer, яку надало Міністерство охорони здоров’я. Наразі визначено 17 таких пунктів, які розташовані в усіх районах столиці.
На масову вакцинацію від Covid-19 можна записатися через медичний портал для пацієнтів Helsi.me і не витрачати час у живій черзі. Попередній запис наразі доступний для центру вакцинації в Міжнародному виставковому центрі в Києві
- Як і де можна отримати другу дозу вакцини від Covid-19: пояснення МОЗ
- Вакцинація в Україні: МОЗ назвало переваги для українців, які отримали щеплення
- Масова вакцинація без черг: відкрито попередній запис для киян
- 12 відповідей про вакцинацію. Чи варто робити щеплення після Covid-19? Чи можна комбінувати вакцини?