Ця перемога вивела Україну на перше місце в групі
Андрій Шевченко та його син Крістіан Шевченко
Син Андрія Шевченка хоче отримати громадянство України – ЗМІ
У майбутньому Крістіан, ймовірно, гратиме за збірну України
Загальна вага золотої медалі становить 529 грамів, срібної – 525 грамів, бронзової – 455 грамів
З частинками символу Франції: Олімпійський комітет представив унікальні медалі
У кожній нагороді майбутніх Ігор у Парижі буде частина відомої на весь світ Ейфелевої вежі
Україна з перемоги стартувала в олімпійській прекваліфікації з хокею
Відбір на Олімпіаду-2026: збірна України з хокею обіграла Корею
Для виходу в наступний раунд відбіркового турніру потрібно посісти перше місце в групі
Через те, що формат Ліги націй 2024/25 зазнав змін, то тепер фінальне місце збірної України у квартеті буде важливим у будь-якому разі
Стало відомо, хто став суперником України у Лізі націй
Україна потрапила до групи першого Дивізіону B турніру
Збірна України з футболу
Довбик, Забарний та ще 315 українських спортсменів прострочили терміни перебування за кордоном
В Україні сім тренерів і тридцять сім спортсменів позбавлені багатьох спортивних звань у 2022-2023 роках у зв'язку з довічною спортивною дискваліфікацією
Артем Прима та Дмитро Підручний
Чемпіонат світу з біатлону-2024: яке місце посіла українська команда в першій гонці
Чемпіоном світу в змішаній естафеті стала команда Франції. «Срібло» виграла Норвегія, а «бронзу» здобула Швеція
«Метлайф стедіум» (Іст-Резерфорд, Нью-Джерсі, США)
ФІФА визначила місце проведення фіналу чемпіонату світу-2026 з футболу
Турнір приймуть три країни
Планується, що на першому етапі до команди увійдуть 20 гравців та наставник
«Шахтар» Ахметова створює футбольну команду для ветеранів
У майбутньому передбачена участь команди в змаганнях, у тому числі – європейських
Президент Федерації лижних гонок Росії Олена Вяльбе
Російська чемпіонка «наплювала» на мера норвезького міста
Восени минулого року Рада Міжнародної федерації лижних перегонів та сноуборду продовжила санкції щодо російських спортсменів
Росіянка Анжела Бладцева вподобала допис з військовою символікою «Z»
Міжнародна федерація гімнастики допустила до змагань росіян, які підтримують війну
Російські спортсмени змагалися на турнірі на тлі символу агресії РФ проти України
Колодій та Коновалов завоювали олімпійську ліцензію у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна
Україна здобула ще одну олімпійську ліцензію в синхронних стрибках у воду
За сумою шести стрибків український дует отримав 363.12 бала та посів шосту позицію фіналу Чемпіонату світу
Бімон став переможцем Олімпіади в 1968 році
Поєдинок боксерів на Kingdom Arena в аравійській столиці Ер-Ріяді перенесли на пізніший термін
Бій Усика з Ф'юрі: стала відома нова дата поєдинку
Бій між українцем і британським боксером за титул абсолютного чемпіона світу в хевівейті тепер має відбутися 18 травня
17 лютого бій за звання абсолютного чемпіона світу між Усиком та Ф'юрі не відбудеться
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф'юрі відкладено
Британець Ф'юрі зазнав порізу на обличчі під час спарингу
Визначальним моментом третього сету стала серія з трьох поспіль геймів на користь США
Україна втретє програла матч проти США у кваліфікації Кубка Девіса
Українці та США розігрували путівку до фінального турніру цьогорічного Кубка Девіса
Над бронюванням працюють «Дніпро-1», «Зоря» та «Минай»
Три українські футбольні клуби мають бронь від мобілізації
Футбольні клуби визнано підприємствами, які є критично важливими для функціонування економіки
Олексій Крутих
Кубок Девіса: Україна двічі програла збірній США стартові матчі
Олексій Крутих, який посідає 342-е місце у світовому рейтингу, програв стартову зустріч Себастьяну Корді
Олімпійські Ігри-2024 відбудуться 26 липня 2024 року у Парижі
Спортсмени просять не допустити росіян, які підтримують війну, до Олімпійських Ігор-2024
Лист наголошує на тому, що вже зараз деякі «нейтральні» російські атлети підтримують війну проти України
Водночас поправки не регулюють участь латвійських спортсменів в Олімпійських іграх, оскільки рішення про участь ухвалює Олімпійський комітет країни
Латвія на законодавчому рівні заборонила своїм збірним змагатися з командами РФ та Білорусі
Заборона стосується ігрових видів спорту дорослих, молодіжних та юніорських вікових категорій
За свої злочини на території України гімнаст був нагороджений медаллю міноборони РФ
Російський гімнаст отримав нагороду за злочини вчинені в Україні
Ходикін вирушив вбивати українців від початку повномасштабного вторгнення
Україна на Кубку світу дійшла до півфіналу
Українські шпажистки дійшли до півфіналу Кубка світу
Українки вперше з 2016-го та втретє в історії виступить на Олімпіаді в командній шпазі
Особистим рекордом Магучіх від лютого 2021 року залишаються 2.06 метра у Словаччині
Ярослава Магучіх з новим рекордом сезону виграла перший турнір 2024 року
Суперниці української легкоатлетки на цьому турнірі і близько не змогли наблизитися до її результату
Збірна ОКР з фігурного катання
Федерація позбавила «Росію» олімпійського золота, проте залишила серед призерів
Спортивний арбітражний суд визнав російську фігуристку Валієву винною у вживанні заборонених препараті
«Дженоа» розглядає достроковий викуп Руслана Маліновського у «Марселя»
«Дженоа» збирається викупити футболіста збірної України у «Марселя»
«Дженоа» уже розпочала перемовини з «Марселем» щодо дострокового викупу Маліновського
Даяна Ястремська на Australian Open-2024
Стала відома сума призових українських тенісистів за Australian Open-2024
Найбільшу суму призових за результатами змагань здобула Даяна Ястремська
Суд затвердив дискваліфікацію Валієвої на чотири роки
Російську фігуристку Валієву дискваліфіковано через допінг
Спортивний арбітражний суд визнав Валієву винною у вживанні заборонених препаратів
Кубок України з футболу
Кубок України з футболу: результати жеребкування 1/2 фіналу
У півфіналі Кубка України беруть участь «Шахтар», «Чорноморець», «Полісся», «Ворскла»
Українська тенісистка Даяна Ястремська
Після Аustralian Open українські тенісистки покращили свої позиції у рейтингу WTA
Відразу п'ять українок потрапили до топ-35 найкращих тенісисток у світі
«Дофін Кінґз» в Українську ніч перемогли команду «Стайнбак Пістонс»
Канадський хокейний клуб «Дофін Кінґз» провів Українську ніч
В Українську ніч рахунок у матчі відкрив 17-річний українець Гавриїл Сімчук
Христина Дмитренко (крайня праворуч) здобула для України єдину нагороду Чемпіонату Європи
Україна завершила Чемпіонат Європи з біатлону з однією нагородою
Україна зайняла шосте підсумкове місце в загальнокомандному заліку
Чеферін вважає, що російські спортсмени не можуть виступити проти війни та влади у РФ через страх опинитися у в'язниці
Президент УЄФА поспівчував російським спортсменам через відсторонення від змагань
Очільник європейського футболу зізнався, що йому шкода атлетів держави-терористки
Томас подала позов до Спортивного арбітражного суду (CAS)
Плавчиня-трансгендер Томас хоче, щоб суд дозволив їй змагатися з жінками
25-річна американка Томас змінила стать на жіночу в 2020 році
Людмила Кіченок (ліворуч) – лише третя українка, яка зіграла у фіналі парного розряду на Australian Open.
Українка Кіченок зазнала поразки у фіналі парного розряду Australian Open
Українсько-латвійська пара не змогла виграти титул на Відкритому чемпіонаті Австралії