Для того, щоб вчасно сплачувати послуги водопостачання та не накопичувати борги ЖКП, кияни мають надавати показники лічильників води компаніям-постачальникам послуги.
Протягом літа електромонтерні бригади комунального підприємства «Київміськсвітло» відновили більше 28 000 метрів мереж зовнішнього освітлення і усунули 1986 аварій. Загалом від початку року підприємство опрацювало понад 1180 звернень киян.
Столична влада ухвалила рішення виділити 40 млн грн на встановлення теплолічильників у багатоквартирних будинках, які «Київенерго» не змогло профінансувати через блокування рахунків підприємства.
Продовжуючи перегляд glavcom.ua ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності (Privacy Policy) та погоджуєтеся використання файлів cookie