Суд залишив Медведчука під домашнім арештом
На засіданні суду були присутні Медведчук зі своїми захисниками, представники обвинувачення та журналісти
Апеляційний суд розглянув апеляцію щодо домашнього арешту нардепа Віктора Медведчука та ухвалив рішення. Отже, рішення слідчого судді Печерського райсуду залишили без змін.
«Ухвалу оголосять 3 серпня 2021 о 10 годині. З того часу вона набуде чинності», – сказав суддя.
Печерський райсуд 9 липня залишив Медведчука під цілодобовим домашнім арештом до вересня 2021 року.
Адвокати політика оскаржили рішення слідчого судді. Апеляційному суду потрібно було вивчити 12 томів справ перед винесенням ухвали.
Нагадаємо, 20 липня суд переніс розгляд справи Медведчука.
Як відомо, адвокати проросійського політика оскаржили рішення слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 9 липня про продовження запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.
Нагадаємо, 9 липня Печерський районний суд Києва на два місяці продовжив домашній арешт народному депутату від ОПЗЖ Віктору Медведчуку, якого підозрюють у державній зраді.
Про підозру в державній зраді і замаху на розграбування національних ресурсів в Криму йому повідомили 12 травня.
Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 8 липня не ухвалив рішення щодо продовження запобіжного заходу підозрюваному у державній зраді нардепу Віктору Медведчуку. Після 12-годинного засідання суд оголосив перерву.
До слова, народний депутат від ОПЗЖ Олександр Лукашев, який 8 липня був присутній на засіданні суду, заснув сидячи на стільці.
Як відомо, 13 травня суд відправив Віктора Медведчука під домашній арешт. 14 травня на нього вдягли електронний браслет.
Зазначимо, Медведчук пожалівся на «незаконні дії української влади» до Європейського суду.
Нагадаємо, в Єдиному державному реєстрі судових рішень з’явився повний текст ухвали Київського апеляційного суду від 21 травня у справі за підозрою народного депутата від ОПЗЖ, кума Путіна Віктора Медведчука у державній зраді і порушенні законів та звичаїв війни (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111; ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 438 КК України).