Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  «Тріумфальна арка» у Києві. «Дикий театр» готує прем'єру за легендарним романом Ремарка

  • Розсилка
  Головні ролі у виставі зіграють актриса Молодого театру Вікторія Ромашко  і актор Нового театру на Печерську - Руслан Сокольник - «Тріумфальна арка» у Києві. «Дикий театр» готує прем'єру за легендарним романом Ремарка
  Головні ролі у виставі зіграють актриса Молодого театру Вікторія Ромашко  і актор Нового театру на Печерську - Руслан Сокольник

  Під час вистави творці збираються задіяти весь простір Малої зали

  Незалежний театр «Дикий театр» покаже виставу  «Тріумфальна арка» за романом Еріха Марії Ремарка 1 лютого та 1-2 березня. Про це повідомляє команда театру.

  Режисером «Тріумфальної арки» стала Анна Огій, яка отримала «Київську пектораль» у номінації «Кращий режисерський дебют» за виставу «Холодна м'ята» у «Малому театрі». Це буде її друга режисерська робота.

  За словами Анни Огній, тексти Ремарка сьогодні звучать актуально і гостро.

  «У нашому задумі глядачі занурюються в дію і стають її співучасниками, а провідником для них стає головний герой. Він робить усвідомлений вибір і отримує те, про що думає і те, чого боїться найбільше. Йому доведеться зустрітись зі смертю, щоб прийняти свою темну сторону і впустити в життя віру, любов і гармонію. Глядачі проходять шлях болю і очищення разом з ним», - говорить режисер.

  Головні ролі у виставі зіграють актриса Молодого театру Вікторія Ромашко  і актор Нового театру на Печерську - Руслан Сокольник.

  Перші покази пройдуть на у «Малій опері».

  Події найтрагічнішого роману 20 століття будуть відбуватися не лише на сцені. Творці збираються задіяти весь простір «Малої опери» і вже з першого кроку глядач потрапить в атмосферу вистави.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ