Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У БПП вважають, що для української молоді євроінтеграція – єдиний шлях розвитку країни

  • Розсилка
  Сергій Березенко вважає, що Європейський інститут допоможе побудувати інтелектуальну концепцію стратегії розвитку - У БПП вважають, що для української молоді євроінтеграція – єдиний шлях розвитку країни
  Сергій Березенко вважає, що Європейський інститут допоможе побудувати інтелектуальну концепцію стратегії розвитку

  У Києві потрібно створити Європейський інститут, як фундамент для розбудови демократії, - нардеп

  Народний депутат України Сергій Березенко заявив, що для молодого покоління українців шлях європейської інтеграції – це єдиний правильний шлях розвитку, це основа мислення промайбутнє України. Про це він заявив у Брюсселі під час презентації Європейського інституту, що буде створений при Київському національному університеті імені Т.Шевченка.

  Як зазначив Березенко, криза демократії та гібридна війна становлять реальну загрозу для Європейського Союзу.

  «Ми повинні створити і розбудовувати фундамент демократії, а цьому слугує відкритість дебатів і освіта, тому слід підтримати створення Європейського інституту в Києві – це голос багатьох членів Європарламенту. Для молодого покоління українців європейська інтеграція є основою мислення про майбутнє країни. Ми любимо демократію, хочемо розвивати Україну і знаємо, що тільки в Європейському співтоваристві знаходиться майбутнє нашої Батьківщини», – сказав нардеп.

  На думку Березенка, сьогодні ми говоримо про підтримку проекту Європейського інституту, як найблагороднішого джерела ідей, думок та побудови інтелектуальної концепції стратегії розвитку.

  «Нам потрібен діалог про мир, що є таким необхідним для України», - переконаний політик.

  Презентація ініціативи створення Європейського інституту відбулася 30 січня у стінах Європарламенту.

  Учасники презентації - євродепутат Міхал Боні, проректор Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка Володимир Бугров, а також представники освітніх закладів,громадських організацій, депутати Верховної Ради України.

  Мета проекту – створити «мозковий центр» (Think Tank), що шляхом незалежної експертизи та створенням програм європейської інтеграції України зміцнить фундамент стратегії розвитку країни.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ