Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Україні вступна кампанія до закладів профосвіти триватиме до 1 жовтня

  • Розсилка
  Кваліфікованих робітників на сьогодні чекають, як у регіонах, так і в столиці - В Україні вступна кампанія до закладів профосвіти триватиме до 1 жовтня
  Кваліфікованих робітників на сьогодні чекають, як у регіонах, так і в столиці

  Цього року було виділено 123 тис. 315 бюджетних місць, на яких вступники можуть безоплатно отримати професійну освіту

  В Україні цього року заклади професійної освіти, що матимуть недоукомплектовані групи для навчання за кошти регіонального або державного бюджету, зможуть продовжити прийом заяв до 1 жовтня.

  Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.  «Відповідно до Правил прийому зарахування до закладів профосвіти має завершуватися до початку навчально року, а саме до 1 вересня. Однак у разі невиконанні регіонального або державного замовлення закладам надається можливість провести додатковий набір вступників. Йдеться про набір на окремі професії або спеціальності в межах ліцензованого обсягу закладу», - йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що цього року було виділено 123 тис. 315 бюджетних місць, на яких вступники можуть безоплатно отримати професійну освіту.

  З них 109 249 місць - це регіональне замовлення, 14 066 - держзамовлення, зокрема, 7 287 - за професіями загальнодержавного значення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ