Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  АМКУ спростував інформацію про звільнення державної уповноваженої Панаіотіді

  • Розсилка
  <p>Світлана Панаіотіді продовжує працювати на посаді державного уповноваженого Антимонопольного комітету України</p> - АМКУ спростував інформацію про звільнення державної уповноваженої Панаіотіді

  Світлана Панаіотіді продовжує працювати на посаді державного уповноваженого Антимонопольного комітету України

  АМКУ надав виписку з табеля обліку робочого часу Панаіотіді за лютий, в якому зазначено, що 28 лютого держуповноважений комітету відпрацювала 8 годин 15 хвилин

  Антимонопольний комітет України (АМКУ) повідомив, що Світлана Панаіотіді продовжує працювати на посаді державного уповноваженого комітету. Тим самим комітет спростував інформацію «Економічної правди».

  Про це йдеться у відповіді АМКУ на запит Українських Новин.

  «Панаіотіді Світлана Миколаївна указом президента України від 29.06.2015 №381/215 призначена на посаду державного уповноваженого Антимонопольного комітету України і станом на момент підготовки відповіді на запит від 27.02.2019 б/н (вх. комітету від 28.02.2019 №8-01/64-пі) обіймає посаду державного уповноваженого Антимонопольного комітету України», - сказано у відповіді.

  Також АМКУ надав виписку з табеля обліку робочого часу Панаіотіді за лютий, в якому зазначено, що 28 лютого держуповноважений комітету відпрацювала 8 годин 15 хвилин.

  Як повідомлялося, видання «Економічна правда» опублікувало інформацію про те, що Світлана Панаіотіді звільнена з АМКУ нібито після голосування у справі про можливе зловживання монопольним становищем енергохолдингом ДТЕК на ринку електроенергетики.

  Сама Світлана Панаіотіді не підтвердила цю інформацію.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ