рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Крипловалюти та блокчейн викликають зацікавленість в українців

  • Розсилка
  Крипловалюти та блокчейн викликають зацікавленість в українців

  Blockchain & Bitcoin Conference стала майданчиком, де українські та іноземні компанії змогли представити свої продукти

  23 вересня відбулась головна блокчейн-подія року – Blockchain & Bitcoin Conference Kiev 2016. Головна – не лише за кількістю учасників і гостей, яких було близько тисячі, але й за охопленням тем, пов’язаних з блокчейном і криптовалютами. Інформаційним партнером конференції виступив «Главком».

  Як повідомляють організатори конференції, аудиторія поділилася на три потоки: для новачків, експертів і розробників. Зал «Про», у свою чергу, складався з трьох секцій – Fintech, Govtech і «Фінанси».

  Новачки дізналися про суть понять «криптовалюта», «bitcoin», «альткоїни», «блокчейн» і «смарт-контракти». За словами модератора потоку CEO Cubits Максима Крупишева, цього року рівень обізнаності новачків значно вищий. Практично всі були знайомі з темою і хотіли просунутися в знаннях.

  «Молодь дуже зацікавлена і ставить безліч крутих запитань – я очікував, що аудиторія буде слабшою. В цілому конференція проходить на новому рівні: три зали замість двох, як було минулого разу, і замість одного, як було два роки тому», - каже Крупишев

  Експерти дізналися про законодавчий досвід інших країн у регулюванні криптовалют, майбутнє біржової торгівлі і майнінг, а також про перспективу створення національних цифрових валют. Спікерами виступили розробники (в тому числі компанія IBM), підприємці та засновники стартапів.  

  В окремій секції було представлено кейси українських фахівців: система блокчейн-голосування e-Vox і платформа з оренди та продажу держмайна e-Auction, яку запроваджують в Херсоні та Білій Церкві.

  «e-Auction – лише частина екосистеми. Щодо Govtech, то наступний крок – це децентралізація реєстрів і взаємообмін з реєстрами. Наші плани – децентралізувати всі галузі держуправління», - зауважує Лаша Антадзе, керівник Innovation & Development Foundation.

  Розробники тим часом займалися кодом, налаштуванням майнінгової станції та розбиранням алгоритмів PoS. Учасники розглянули типові помилки розробників, взяли участь у майстер-класі з написання розумного контракту на Ethereum і провели live security test.

  «Понад 70% гостей конференції – не початківці, а обізнані люди. Тому наступного року потоку для новачків не буде – замість нього буде інша секція. Поки що не говоритиму, яка саме», - пообіцяв Михайло Чобанян, засновник біткоїн-агентства KUNA

  Blockchain & Bitcoin Conference стала майданчиком, де українські та іноземні компанії змогли представити свої продукти. Серед них: Kibo, HashCoins, BTC.com, Genesis Mining, Bitmain Warranty і Advendor.

  Наступна подія Smile-Expo, присвячена темі біткоїна та блокчейна, відбудеться 10 листопада в Москві. Конференція розділиться на два потоки: для фінансистів і небанківсього сектора. У програмі – законодавче регулювання біткоїна в Росії, а також кейси російських та іноземних компаній у фінансовій сфері, страхуванні, логістиці, медіа та Інтернеті речей.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ