Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Нацбанк отримав престижну міжнародну нагороду

  • Розсилка
  Нацбанк отримав престижну міжнародну нагороду

  Національний банк України отримає нагороду у категорії «Прозорість»

  Національний банк України вперше отримав престижну міжнародну нагороду Central Banking Awards у категорії «Прозорість».

  Про це повідомила прес-служба НБУ.

  13 березня у Лондоні відбулася церемонія нагородження переможців престижної міжнародної нагороди Central Banking Awards.

  Цього року Національний банк України вперше став одним з її переможців і отримає нагороду у категорії «Прозорість».

  Участь у церемонії нагородження взяв голова Національного банку України Яків Смолій та директор департаменту комунікацій Наталія Бондаренко.  За словами голови комітету Central Banking Awards і головного редактора Central Banking Крістофера Джеффрі, Національний банк України доклав значних зусиль для підвищення прозорості і продемонстрував, що посилена прозорість може бути важливим інструментом здійснення реформ в складних умовах, а не просто предметом розкоші для центральних банків у процвітаючих країнах з розвиненою економікою.

  Нагороду Central Banking Awards у категорії «Прозорість» передусім отримують за здобутки центрального банку з точки зору прозорості по відношенню до широкого кола стейкхолдерів.

  Для цього центральний банк має продемонструвати значні здобутки та/або лідерство, підтверджене зрозумілою комунікацією та взаємодією зі стейкхолдерами з використанням каналів внутрішньої та зовнішньої комунікації.

  Також нагадується, що раніше переможцями категорії «Прозорість» були Банк Ірландії, Банк Ізраїлю, Національний банк Чехії, а також Ріксбанк (центральний банк Швеції). 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ