рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Облгази Фірташа протягом року зробили закупівлі через систему Prozorro майже на 1 млрд грн

  • Розсилка
  Облгази Фірташа протягом року зробили закупівлі через систему Prozorro майже на 1 млрд грн

  На компанії РГК не поширюється дія закону «Про державні закупівлі»

  Усі компанії групи РГК («Регіональна газова компанія» – ред.) здійснюють свої закупівлі в системі Prozorro. У першому півріччі 2018 року обсяг закупівель компаній групи РГК в системі Prozorro склав понад 950 млн грн.

  Всі етапи торгових процедур в цій системі відкриті як для постачальників, так і для громадськості і забезпечують рівень конкуренції, необхідний для формування оптимальних цін і вибору продукції необхідної якості.

  Газорозподільні компанії, що працюють під брендом РГК - це приватні компанії, на які не поширюється дія закону «Про державні закупівлі». Компанії бренду РГК прийняли рішення використовувати майданчик Prozorro для підвищення конкуренції серед постачальників товарів і послуг. Вони закуповують через систему Prozorro товари і послуги, необхідні для стабільного газорозподілу - від канцелярського приладдя до технологічного устаткування. РГК зацікавлена в розвитку конкуренції серед постачальників - і просить всіх потенційних партнерів брати активну участь в їхніх тендерах.  У той же час природний газ для технологічних потреб газорозподільні компанії змушені купувати без тендерних процедур у групи Нафтогаз. Відсутність альтернативи тут обумовлено високою часткою бюджетних розрахунків в структурі доходів компаній-операторів ГРМ і неможливістю сплатити за технологічний газ живими грошима. У першій половині 2018 року 50% доходів, отриманих компаніями групи РГК за послуги розподілу газу, були представлені бюджетними зобов'язаннями по субсидіях і пільгах. Як засіб платежу такі зобов'язання приймає лише держбюджет і група Нафтогаз.

  Компанії групи РГК в системі Prozorro проводять закупівлі з 2016 року, використовуючи електронний майданчик E-TENDER, нарівні з Національним банком України, Держрезервом, Міністерством оборони та іншими комерційними та державними структурами.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ