Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Румунія та Україна обговорили будівництво автомагістралі через Східні Карпати

  • Розсилка
  Автотранспортна магістраль, фото ілюстративне - Румунія та Україна обговорили будівництво автомагістралі через Східні Карпати
  Автотранспортна магістраль, фото ілюстративне

  Найближчим часом сторони обговорять фінансові можливості

  Голови Львівської і Чернівецької обласних рад і керівництво румунського повіту Сучава домовилися про початок практичної реалізації проекту з будівництва швидкісного транспортного коридору через Східні Карпати, який з'єднає Балтійське море з Чорним.

  Про це «Укрінформу» заявив глава повітової ради міста Сучава Георге Флутур.

  «У нас відбулася робоча зустріч з делегацією з України, у складі якої були голови обласних рад Чернівців і Львова. Обговорили питання транскордонної співпраці, головне з яких - продовження роботи на рівні робочих груп з метою подальшої практичної реалізації проекту з будівництва швидкісної автотранспортної магістралі через Східні Карпати (Львів-Чернівці-Сірет-Сучава-Пашкани-Бакеу-Фокшань-Бухарест), яка з'єднає Балтійське море з Чорним», - підкреслив Флутур.

  За його словами, найближчим часом сторони обговорять фінансові можливості, відмітивши, що вони планують звернутися із спільним листом до європейських інститутів для надання фінансової допомоги при будівництві магістралі.

  Голова повітової адміністрації звернув особливу увагу на те, що під час зустрічі було досягнуто також домовленості про реалізацію інших важливих для України й Румунії транскордонних інфраструктурних проектів.

  Нагадаємо, минулого року міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомляв, що Чорне та Балтійське моря з'єднає українсько-польський автобан Гданськ-Одеса, що проходитиме через Львів.

  «Главком» також інформував, що 28 лютого цього року Верховна Рада дозволила будувати автобани в Україні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ