Столична поліція викрила чоловіка, що пограбував школярку
![Столична поліція викрила чоловіка, що пограбував школярку](/img/article/5439/44_main-v1541961045.jpeg)
Нападником виявився раніше судимий за майнові злочини
Правоохоронці викрили киянина, який пограбував неповнолітню. Про це інформує столична поліція.
За її даними, зловмисник напав на дівчину у під‘їзді багатоповерхівки. Розпочато кримінальне провадження.
До Деснянського управління поліції надійшло повідомлення про грабіж 13-річної місцевої мешканки на вулиці Будищанська. Потерпіла розповіла, що поверталася зі школи, коли на сходах біля ліфту її перестрів чоловік і вихопив із рук мобільний телефон.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група разом із представником сектору ювенальної превенції. Правоохоронці встановили, що, втікаючи, грабіжник викинув мобільний телефон, а родичка потерпілої впізнала у зловмиснику свого сусіда.
Поліцейські розшукали чоловіка та доставили його до Деснянського управління поліції. Ним виявився 31-річний житель Деснянського району, раніше судимий за майнові злочини.
Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Фігуранта затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Чоловіку загрожує до шести років позбавлення волі.
Коментарі — 0