Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На двох проспектах Києва запрацювали радари вимірювання швидкості

  • Розсилка
  Поліція почала використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam - На двох проспектах Києва запрацювали радари вимірювання швидкості
  Поліція почала використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam

  Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики

  Сьогодні, 8 жовтня, патрульна поліція почне використовувати засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів – пристрої вимірювання швидкості TruCam.

  Радари будуть розміщені в місцях концентрації ДТП та на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення, повідомляє прес-служба патрульної поліції.

  У Києві пристрої TruCam розміщені на проспектах Перемоги та Миколи Бажана.  7_39


  У поліції запевняють, що будуть використовувати TruCam лише із розміщенням дорожніх знаків, що повідомляють про фото- відеофіксацію порушень.

  У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору.

  Протягом першого тижня патрульна поліція використовуватиме TruCam у пілотному режимі для профілактики, щоб учасники дорожнього руху звикли до нововведення.

  Для запобігання зловживанням та корупційним ризикам пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке корегування даних.

  Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції буде контролювати кількість складених адміністративних матеріалів та кількість збережених відео.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ