«Справа Плотницького»: адвокат Савченко дав свідчення

  Заслухавши покази Іллі Новікова суд оголосив перерву у засіданні до 9 грудня
  У четвер 24 листопада 2016 року у судовому засіданні стосовно ватажка терористичної організації «ЛНР» Ігоря Плотницького колегія суддів Подільського райсуду столиці заслухала свідчення російського адвоката Іллі Новікова, який раніше захищав у російському суді Надію Савченко. Про це передає прес-служба прокуратури міста Києва. У
  • 24 Листопада, 2016, 23:13
  • Розсилка

  Заслухавши покази Іллі Новікова суд оголосив перерву у засіданні до 9 грудня

  У четвер 24 листопада 2016 року у судовому засіданні стосовно ватажка терористичної організації «ЛНР» Ігоря Плотницького колегія суддів Подільського райсуду столиці заслухала свідчення російського адвоката Іллі Новікова, який раніше захищав у російському суді Надію Савченко.

  Про це передає прес-служба прокуратури міста Києва.

  У судовому засіданні адвокат підтвердив усі свідчення, які він надавав під час досудового розслідування щодо обставин викрадення Надії Савченко та незаконного переправлення її через кордон України до Російської Федерації під керівництвом Ігоря Плотницького.

  Заслухавши покази Іллі Новікова суд оголосив перерву у засіданні до 9 грудня.

  Нагадаємо, раніше свідчення проти Ігоря Плотницького надали у суді Надія Савченко, її мати та сестра.

  Нагадаємо, 31 серпня 2016 року колегія суддів Подільського райсуду Києва задовольнила клопотання столичної прокуратури про розгляд кримінального провадження стосовно Плотницького за спеціальною процедурою, без участі обвинуваченого.

  Плотницький обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.2 ст.258 (терористичний акт) та ч.3 ст.332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ