28 обшуків і слід команди Януковича. Луценко розказав подробиці викриття антиукраїнської мережі

  Очільник генпрокуратури похвалився новими успіхами
  Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно зі Службою безпеки України провели 28 обшуків у різних областях України і здобули докази причетності низки осіб у співпраці з антиукраїнськими центрами в Росії та на окупованих територіях. Про це написав на своїй сторінці у Facebook Генеральний прокурор Юрій Луценко. «Прокуратура АР Крим
  • 14 Березня, 11:40
  • Розсилка
  Юрій Луценко
  Юрій Луценко

  Очільник генпрокуратури похвалився новими успіхами

  Прокуратура Автономної Республіки Крим спільно зі Службою безпеки України провели 28 обшуків у різних областях України і здобули докази причетності низки осіб у співпраці з антиукраїнськими центрами в Росії та на окупованих територіях. Про це написав на своїй сторінці у Facebook Генеральний прокурор Юрій Луценко.

  «Прокуратура АР Крим спільно з СБУ в рамках протидії підривній діяльності провели 28 обшуків у різних областях України. Здобуто докази причетності ряду осіб у співпраці з антиукраїнськими центрами в РФ та на окупованих нею територіях», - зазначив він.

  Зокрема, за словами Луценка, у Херсонській області виявлено листування з антиукраїнським центром із завданням організувати рішення місцевими радами про імпічмент Президента за винагороду в 25 тис. дол.

  У Харківській області, розповів він, вилучені карти мостів і переправ, патрони, гранати, пластид з електрозапалом та грошові кошти 50 тис. дол., грошові картки російського банку, а у Львівській області вилучені записи з підготовленим виступом на міжнародній конференції з підтримкою окупації Криму Росією.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ