Адмінпротокол про правопорушення вручили Саакашвілі відповідно до вимог закону, – прикордонники

  Зауваження, які лунали з боку команди Саакашвілі щодо вручення даного документа протягом трьох годин після перетину кордону не доречні, зазначили в ДПСУ
  Державна прикордонна служба України спростувала твердження Міхеїла Саакашвілі, ніби її працівники вручили йому адміністративний протокол про незаконний перетин кордону з порушенням закону. «Зауваження, які лунали з боку команди Саакашвілі щодо вручення даного документа протягом трьох годин після перетину кордону не доречні, адже, відповідно
  • 12 Вересня, 22:17
  • Розсилка

  Зауваження, які лунали з боку команди Саакашвілі щодо вручення даного документа протягом трьох годин після перетину кордону не доречні, зазначили в ДПСУ

  Державна прикордонна служба України спростувала твердження Міхеїла Саакашвілі, ніби її працівники вручили йому адміністративний протокол про незаконний перетин кордону з порушенням закону.

  «Зауваження, які лунали з боку команди Саакашвілі щодо вручення даного документа протягом трьох годин після перетину кордону не доречні, адже, відповідно до законодавства, протокол про адміністративне правопорушення складається не пізніше від 3 годин з моменту виявлення правопорушення, що і було здійснено службовими особами із зазначенням у ньому відомих Держприкордонслужбі відомостей та обставин на момент виявлення правопорушення. У той же час законодавством не передбачений строк вручення протоколу особі-правопорушнику», – наголосили прикордонники.

  Із приводу заяв Саакашвілі, що він звернувся по отримання так званого додаткового захисту в Україні, ДПСУ також додала, що «обставини та наявні документи про факт звернення із заявою до ДМС України щодо отримання додаткового захисту в Україні будуть враховані судом під час розгляду й ухвалення рішення у справі про адміністративне правопорушення».

  Також під час розгляду справи в суді будуть з’ясовані й встановлені обставини, що виключають адміністративну відповідальність, зокрема вчинення дій у стані крайньої необхідності, мовиться в повідомленні.

  Прикордонники також нагадали, що, коли їхній наряд раніше у вівторок прибув до готелю у Львові, де нині живе Саакашвілі, щоб уже вдруге повідомити йому про факт незаконного перетину кордону, підписати і вручити необхідні процесуальні документи, він спочатку відмовився підписувати документи про факт незаконного перетинання державного кордону, а його оточення блокувало прикордонний наряд, чинило спротив законним діям правоохоронних органів і не дозволяло прикордонникам виконати свої обв’язки – що, наголосили в ДПСУ, тягне за собою іншу, вже кримінальну, відповідальність.

  Зранку у вівторок у готель, де нині живе Саакашвілі у Львові, прийшли двоє прикордонників, щоб ознайомити його з адмінпротоколом про порушення ним державного кордону. Ця процедура була проведена на вулиці перед численними камерами. Міхеїл Саакашвілі, лідер партії «Рух нових сил Михайла Саакашвілі», колишній голова Одеської ОДА, колишній президент Грузії і колишній громадянин України, врешті підписав цей протокол зі своїми зауваженнями.

  Нагадаємо, 10 вересня Саакашвілі намагався прибути на Інтерсіті з Перемишля до Києва, однак рух його потяга заблокувала «Укрзалізниця».

  Згодом він заявив, що їде у ПП «Шегині», де і перейшов польсько-український кордон в неділю ввечері. Кордон прикордонників прорвали прихильники Саакашвілі, які буквально внесли його на український бік кордону. 

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ