рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Агенти Путіна в Німеччині готуються влаштувати таку ж актиукраїнську провокацію, як і в Італії

  • Розсилка
  Агенти Путіна в Німеччині готуються влаштувати таку ж актиукраїнську провокацію, як і в Італії

  Німецькі ліваки мають намір домагатися визнання півострова частиною Росії і скасування санкцій

  Німецькі політики, які відвідали окупований Крим, мають намір за прикладом колег з італійської провінції Венето домагатися визнання півострова частиною Росії і скасування санкцій. Про це на прес-конференції в Сімферополі, присвяченій підсумкам поїздки німецької делегації до окупованого Криму, розповів голова фракції лівих у місті Квакенбрюке (Німеччина) Андреас Маурер, пише рупор окупаційної влади півострова Кримінформ.
  «Я можу говорити від імені моєї лівої партії, ми також можемо поставити ті ж питання, які були поставлені в Італії (в парламенті провінції Венето). Я думаю звернутися до наших колег в Східній Німеччині, так як вони там мають більшість, і тому це реальний проект, який ми можемо реалізувати. Ну і, звичайно, в моєму парламенті я буду це питання ставити однозначно», - заявив політик і наголосив, що питання про скасування санкцій обов'язково буде звучати на регіональному рівні.
  Маурер також заявив, що антиросійські санкції в німецьких регіонах все сильніше викликають протест, так як від них в першу чергу страждають місцеві виробники. «На федеральному рівні аргументувати санкції легше, а на місцевому рівні, де за спиною стоять компанії, що несуть втрати через санкції, це робити не так вже й легко. У Німеччині ситуація в сільському господарстві катастрофічна, ціни на м'ясо і молоко настільки впали, що теоретично наші фермери, якщо санкції будуть тривати 2-3 місяці, розоряться», - заявив він.
  Нагадаємо, регіональна рада італійської області Венето в травні прийняла резолюцію про визнання російського статусу Криму і скасування санкцій щодо РФ.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ