рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Активісти презентували кампанію «#Європарламент: Кандидати, скажіть, чий Крим?»

  • Розсилка
  Активісти презентували кампанію «#Європарламент: Кандидати, скажіть, чий Крим?»

  Кампанія направлена на визначення позиції партій, кандидати яких балотуються до Європарламенту, щодо Криму

  13 травня активісти міжнародного руху за деокупацію Криму і солідарність з кримськотатарським народом #LIBERATECRIMEA напередодні виборів до Європарламенту у прес-центрі ІА «Главком» (Шовковична, 8/20) презентували кампанію» #Європарламент: Кандидати, скажіть, чий Крим?».

  Вона направлена на визначення позиції партій, кандидати яких балотуються до Європарламенту, з наступних питань: Чи буде партія підтримувати деокупацію Криму? Чи підтримуватимете відновлення територіальної цілісності України? Чи підтримуватимете продовження санкцій проти Російської Федерації? Яка позиція партії щодо захисту прав людини в Криму? Яка позиція партії щодо захисту колективних прав кримськотатарського народу?

  Спікери розказали про методи, цілі і завдання кампанії.

  Спікери: - Ескендер Барієв – активіст міжнародного руху за звільнення Криму і солідарність з кримськотатарським народом #LIBERATECRIMEA, Голова правління Кримськотатарського Ресурсного Центру; - Сергій Пархоменко – активіст міжнародного руху за звільнення Криму і солідарність з кримськотатарським народом #LIBERATECRIMEA, директор Центру зовнішньополітичних досліджень.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ