Американські расисти похвалили Трампа через його реакцію на сутички в Шарлотсвіллі

  Расисти побажали Трампу «божого благословення»
  Американські расисти та неонацисти похвалили президента США Дональда Трампа за те, що він не звинуватив їх у сутичках в Шарлотсвіллі. Про це пише AP. «Ми в рішучим чином засуджуємо цей кричущий вияв ненависті, фанатизму і насильства з багатьох сторін, з багатьох сторін. Це триває протягом тривалого часу в нашій країні. Не Дональд
  • 13 Серпня, 07:39
  • Розсилка
  Дональд Трамп
  Дональд Трамп

  Расисти побажали Трампу «божого благословення»

  Американські расисти та неонацисти похвалили президента США Дональда Трампа за те, що він не звинуватив їх у сутичках в Шарлотсвіллі.

  Про це пише AP.

  «Ми в рішучим чином засуджуємо цей кричущий вияв ненависті, фанатизму і насильства з багатьох сторін, з багатьох сторін. Це триває протягом тривалого часу в нашій країні. Не Дональд Трамп. Не Барак Обама. Це триває довгий, довгий час», - сказав Трамп.

  Водночас багато відомих американських політиків з обох партій закликали Трампа назвати речі своїми іменами і засудити расизм.

  «Містере Президент, ми повинні називати зло його ім'ям. Це були білі расисти, і це був внутрішній тероризм», - написав сенатор-республіканець Корі Гарднер у Twitter.

  «Для народу дуже важливо почути,що президент США описує події у  Шарлотсвіллі такими,якими вони є - терактом білих расистів» – написав у Twitter ще один однопартієць президента сенатор Марко Рубіо.

  Прокурор штату Вірджинія демократ Марк Херрінг заявив, що вина за насильство, хаос і смерть в Шарлоттсвіллі лежить на расистах.

  Водночас, на сайті американських расистів та неонацистів Daily Stormer похвалили президента США.

  «Коментарі Трампа були хорошими. Він нас не атакував. Він просто сказав, що нація повинна об'єднатися. Нічого особливого проти нас. ... Ніякого засудження немає взагалі. Коли його попросили засудити, він просто вийшов з кімнати. Дійсно, дуже добре. Благослови його бог», - йдеться у коментарі Daily Stormer.

  Нагадаємо, в суботу, 12 серпня, в Шарлотсвіллі сталися сутички між націоналістами, які вважають, що «знищується історія білої Америки», та противниками расової дискримінації.

  Місцева поліція попереджала про можливі сутички на вулицях. Мітинг ультраправих, які також виступають проти демонтажу пам'ятника генералу конфедератів Роберту Еварду Лі, тривав близько 20 хвилин. Закінчився захід бійкою учасників виступу і групи їх противників.

  Згодом невідомий на автомобілі влетів у натовп противників «білих націоналістів»: одна людина загинула.  За останніми даними, госпіталізовано близько 30 людей. Пізніше водій автомобіля був заарештований.

  Влада Вірджинії ввела режим надзвичайного стану.

  «Ми повинні засуджувати все те, за чим стоїть ненависть», заявив після зіткнень президент США Дональд Трамп.

  Джерело: Українська правда

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ