Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Аваков розповів, чому весь світ повинен вчитися в України

  • Розсилка
  Арсен Аваков у США - Аваков розповів, чому весь світ повинен вчитися в України
  Арсен Аваков у США

  Аваков у США говоритиме про гібридну війну з Росією

  Ключовим питанням під час візиту глави МВС Арсена Авакова до США буде протидія російській гібридній війні.

  Про це Аваков заявив, у перший день робочого візиту до США, повідомляє прес-служба МВС.

  «Наш візит включатиме політичні питання і ті, що стосуються діяльності МВС. Ключове – протидія російській гібридній війні. Ми готові переймати досвід багатьох передових країн, але у питанні протидії гібридній війні Росії весь світ має вчитися у нас», – заявив глава МВС.

  Аваков додав, що ще одним питанням є посилення співпраці із Федеральним бюро розслідувань у протидії організованій злочинності, зокрема російській та її вплив на процеси у світі.

  «Це дуже важливо, зважаючи на події у Солсбері, хімічні атаки на мирне населення у Сирії та втручання у виборчі процеси та кіберзагрози», – зауважив він.  Під час візиту плануються зустрічі щодо спільних дій між американськими та українськими правоохоронцями у боротьбі із організованою злочинністю.

  Як зазначив перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, оргзлочинність діє на території України під впливом Росії.

  «Мета – дестабілізація ситуації на території України, для чого влада РФ використовує «злодіїв в законі» та інших злочинців, які їдуть з Росії до України», – заявив він.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ