Австралія ускладнила для іноземців процес отримання громадянства

  Мігранти повинні будуть продемонструвати, що вони інтегровані в австралійське суспільство
  Федеральний уряд Австралії оголосив про прийняття рішення щодо зміни правил надання громадянства іноземцям. Про це повідомляє телекомпанія АВС. «Членство в австралійській сім'ї є привілеєм і повинно бути надане тим, хто підтримує наші цінності, поважає наші закони і хоче працювати задля інтеграції та покращання життя в
  • 20 Квiтня, 08:42
  • Розсилка
  Паспорт громадянина Австралії
  Паспорт громадянина Австралії

  Мігранти повинні будуть продемонструвати, що вони інтегровані в австралійське суспільство

  Федеральний уряд Австралії оголосив про прийняття рішення щодо зміни правил надання громадянства іноземцям.

  Про це повідомляє телекомпанія АВС.

  «Членство в австралійській сім'ї є привілеєм і повинно бути надане тим, хто підтримує наші цінності, поважає наші закони і хоче працювати задля інтеграції та покращання життя в Австралії», - сказав прем'єр-міністр країни Малкольм Тернбулл.  Майбутні зміни значно ускладнять набуття громадянства мігрантами. Так нововвведеннями, зокрема, пропонується запровадження більш жорсткого тесту на володіння англійською мовою; мігрантам, які стають постійними мешканцями, відтепер доведеться чекати чотири роки, перш ніж вони зможуть подати заяву на громадянство - замість одного року, згідно з існуючими правилами; кількість спроб проходження тесту на громадянство буде обмежено трьома – досі число спроб було необмеженим – у випадку не складання тесту втретє, заявнику доведеться чекати ще два роки, перш ніж він зможе спробувати знову пройти тестування.

  Також мігранти повинні будуть продемонструвати, що вони інтегровані в австралійське суспільство, наприклад, шляхом надання доказів того, що вони працюють, а їхні діти навчаються у школі. Окрім того, заявники на отримання австралійського громадянства зіткнуться з жорсткою перевіркою, метою якої буде оцінка прихильності до Австралії та їхнього ставлення до свободи віросповідання і рівності чоловіків і жінок.

  Таким чином, за словами представників уряду, нова процедура надання громадянства має на меті краще врахування традиційних австралійських цінностей.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ