Боєць АТО перейшов на бік противника після скоєння злочину

  Боєць перейшов на бік противника з надією на те, що уникне покарання
  У четвер, 1 грудня, боєць одного із українських підрозділів, що захищають Україну від російської агресії на Донбасі, скоїв тяжкий злочин і перейшов на бік противника. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО. «Увага! Вчора боєць одного з наших підрозділів скоїв тяжкий злочин. З надією на те, що уникне покарання він перейшов на бік
  • 2 Грудня, 2016, 09:12
  • Розсилка

  Боєць перейшов на бік противника з надією на те, що уникне покарання

  У четвер, 1 грудня, боєць одного із українських підрозділів, що захищають Україну від російської агресії на Донбасі, скоїв тяжкий злочин і перейшов на бік противника. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

  «Увага! Вчора боєць одного з наших підрозділів скоїв тяжкий злочин. З надією на те, що уникне покарання він перейшов на бік противника», - йдеться у повідомленні.  Раніше в РФ заявили про затримання двох українських військових у Ростовській області.

  У Держприкордонслужбі України назвали це повідомлення російських ЗМІ маніпулюванням фактами з метою дискредитації України.

  Зокрема, мова йде про Олега Данилюка, Руслана Окуня і Богдана Білозерова.

  «Окунь, як дезертир, перебуває у розшуку правоохоронними органами України з січня 2016 року. Громадянин Данилюк дійсно, як мобілізований проходив протягом 2015 року службу в ДПСУ і був демобілізований на початку квітня 2016 року. На даний момент жодного стосунку до Держприкордонслужби він не має. Бєлозєров також перебуває у розшуку правоохоронних органів і також жодного відношення до Держприкордонслужби не має», — сказав речник ДПСУ Олег Слободян.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ