Депутати парламенту Угорщини побували на лінії розмежування в зоні АТО


  Депутати парламенту Угорщини Аттіла Петнехазі, Ярослава Хортяні, а також бізнесмен Золтан Хорват здійснили 9 вересня візит до Волновахи. Про це повідомила посол України в Угорщині Любов Непоп. За її словами, парламентарі та бізнесмен відвідали КПВВ «Новотроїцьке» а також останній український блокпост, за яким починається тимчасово
  • 10 Вересня, 16:49
  • Розсилка

  Депутати парламенту Угорщини Аттіла Петнехазі, Ярослава Хортяні, а також бізнесмен Золтан Хорват здійснили 9 вересня візит до Волновахи. Про це повідомила посол України в Угорщині Любов Непоп.

  За її словами, парламентарі та бізнесмен відвідали КПВВ «Новотроїцьке» а також останній український блокпост, за яким починається тимчасово непідконтрольна Україні територія.

  Дипломат розказала, що візитери поклали квіти до пам'ятників жертвам атак російсько-терористичних військ, поспілкувались із дорослими та дітьми.

  «Сподіваюся, що поїздка до Волновахи не просто запам'ятається, а допоможе нам посилити спільні зусилля з нашими партнерами, щоб припинити російську агресію проти України, відновити мир і територіальну цілісність нашої держави», - додала Непоп.  Нагадаємо, делегація Державного департаменту США здійснила свій візит в район проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ