Держдеп США попередив про підвищення загрози терактів у Європі на різдвяні свята

  Небезпека збережеться до 31 січня 2018 року - США
  Державний департамент США попередив про підвищення загрози терактів у Європі у період різдвяних і новорічних свят. Про це йдеться в заяві Держдепу.  «Нещодавні інциденти у Франції, Росії, Швеції, Великобританії, Іспанії і Фінляндії показують, що терористичне угрупування «Ісламська держава», «Аль-Каїда» та їхні
  • 17 Листопада, 2017, 08:57
  • Розсилка

  Небезпека збережеться до 31 січня 2018 року - США

  Державний департамент США попередив про підвищення загрози терактів у Європі у період різдвяних і новорічних свят. Про це йдеться в заяві Держдепу. 

  «Нещодавні інциденти у Франції, Росії, Швеції, Великобританії, Іспанії і Фінляндії показують, що терористичне угрупування «Ісламська держава», «Аль-Каїда» та їхні спільники мають можливість планувати і здійснювати теракти в Європі», - йдеться в повідомлення.

  У Держдепі закликали громадян США проявляти обережність на святкових фестивалях і заходах. Крім того зазначається, що небезпека збережеться до 31 січня 2018 року.

  «Не дивлячись на те, що місцева влада продовжують контртерористичні операції, у держдепартаменті залишаються побоювання з приводу можливих атак в майбутньому», - наголосили у відомстві.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ