рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Експерти розповіли про виборчі права мобільних категорій громадян

  • Розсилка
  Експерти розповіли про виборчі права мобільних категорій громадян

  Чи буде забезпечена можливість для всіх громадян України проголосувати на виборах президента 31 березня?

  24 січня в прес-центрі ІА «Главком» проходить прес-конференція «Виборчі права мобільних категорій громадян на всіх видах виборів».

  Запрошені гості: Тетяна Дурнєва, виконавча директорка Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ»; Олександр Клюжев, аналітик Громадянської мережі ОПОРА; Анжела Бабкіна, ГО «Закарпаття – Донбас» (м. Ужгород); Анастасія Перепелиця, Донбаська ініціатива «Міст» (м. Запоріжжя).

  Учасники прес-конференції аналізуватимуть питання: низька поінформованість ВПО про їхні виборчі права. Що роблять держава та громадські організації для зміни ситуації? Чи буде забезпечена можливість для всіх громадян України проголосувати на виборах президента 31 березня? Які перспективи проходження законопроекту №6240 (щодо виборчих прав внутрішньо переміщених осіб та інших мобільних всередині країни громадян)?

  Довідково: Цей захід реалізується ГО «Громадський холдинг «ГРУПА ВПЛИВУ» в рамках проекту «Зміцнення законодавчих та виборчих процесів шляхом посилення громадської участі та надання технічної допомоги», який здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Британської допомоги від уряду Великої Британії. Будь-які думки, викладені у цьому документі, належать автору і не обов’язково відображають погляди уряду Великої Британії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ