Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  236,6 тис. іноземних автомобілів перебувають в Україні нелегально - ДФС

  • Розсилка
  236,6 тис. іноземних автомобілів перебувають в Україні нелегально - ДФС

  За 10 місяців поточного року до країни ввезли 865 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією

  Станом на листопад в Україні незаконно перебувають майже 240 тис. авто із майже 400 тис. машин з іноземною реєстрацією. Про це повідомляє сайт Державної фіскальної служби України.

  Так, за 10 місяців 2017 року до країни ввезли 865 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією, з них майже 681,6 тис. – в режимі «транзиту» і майже 183,4 тис. – в режимі «тимчасового ввезення».

  «Станом на 1 листопада 2017 року на території України в цілому знаходяться більш як 383,3 тис. транспортних засобів з іноземною реєстрацією. З них з порушенням терміну - майже 236,6 тис. автомобілів», - зазначили в ДФС.

  «Фіскали» також склали рейтинг країн, з яких завозили машини:

  – Польща - 118 тис.,
  – Литва - 54,7 тис.,
  – Німеччина - 19,9 тис.,
  – Чехія -14,2 тис.;
  – Болгарія - 12,4 тис.

  Нагадаємо, що вересні у Верховній Раді анонсували ухвалення закону, який забороняє тимчасове ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією. Водночас власники таких авто вимагають їх легалізації в Україні та знизити митні платежі, які зараз можна обійти за допомогою двох схем: ввозити іномарки в режимі транзиту або в режимі тимчасового ввезення. У Раді хочуть дати можливість фактичним власникам ввезених в Україну легкових автомобілів-«литовців», щоб легалізуватися, сплатити щонайменше ставку акцизу у 1,0-1,4 тисячі євро.

  Крім того, литовські митники спільно з українськими колегами розпочали розслідування щодо законності ввезення та використання на території України транспортних засобів, зареєстрованих на території Литовської Республіки.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ