Фіскальну службу розділять на дві юридичні особи, - Данилюк

  За словами міністра, реорганізація ДФС дозволить прибрати корупцію на місцях
  У процесі реформи Державну фіскальну службу реорганізують у дві окремі юридичні особи. Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив міністр фінансів Олександр Данилюк. «Ми будемо ініціювати нові акти. Я знаю, що деякі члени комітету не дуже це підтримують, я знаю, чому... Наразі ми будемо пришвидшувати
  • 19 Сiчня, 13:33
  • Розсилка

  За словами міністра, реорганізація ДФС дозволить прибрати корупцію на місцях

  У процесі реформи Державну фіскальну службу реорганізують у дві окремі юридичні особи. Про це сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

  «Ми будемо ініціювати нові акти. Я знаю, що деякі члени комітету не дуже це підтримують, я знаю, чому... Наразі ми будемо пришвидшувати реформу ДФС. Будемо створювати єдину юридичну особу для митниці, єдину юридичну особу для податкової для того, щоб прибрати корупцію на місцях», - заявив Данилюк. 

  За його словами, після цього з'явиться можливість залучати на роботу у структурах кращих фахівців, які віритимуть у реформу, а не косметичні зміни.  Данилюк зазначив, що без системних змін податкової служби не буде чіткого результату від реформ. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ