Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ФСБ шукає українських родичів у школяра, який виступав Нового Уренгоя

  • Розсилка
  Російський школяр Микола Десятниченко - ФСБ шукає українських родичів у школяра, який виступав Нового Уренгоя
  Російський школяр Микола Десятниченко

  Школяр, виступаючи в бундестазі в рамках акції днів скорботи про військовополонених Другої світової війни,

  ФСБ Росії запросила у влади Нового Уренгоя інформацію про родинні зв'язки старшокласника Миколи Десятниченка, який недавно виступав у Бундестазі з доповіддю про військовополонених. Про це Znak.com повідомили сьогодні джерела в адміністрації міста.

  «Прийшов запит зі спецслужб, в якому у нас попросили надати довідку про можливих родичів Миколи в Україні. Ми інформацію про його рідних передали», - розповів співрозмовник.

  Офіційно ці дані в мерії Нового Уренгоя не коментують. Тим часом, за інформацією видання, в спецслужбах вивчається біографія і глави міста Івана Костогриза. «Ситуація абсурдна, - коментує один з журналістів місцевого телеканалу. - Органи, незважаючи на публічні оцінки виступу Колі з боку вищих посадових осіб, продовжують «копати». Що вони намагаються знайти, незрозуміло. «Бандерівський слід»? За цією логікою їм потрібно перевіряти не тільки мера, але і всіх інших чиновників з українськими прізвищами. Це полювання на відьом, не інакше».

  Учень гімназії з Нового Уренгоя Микола Десятниченко днями став об'єктом критики з боку його земляків у Росії. Школяр, виступаючи в бундестазі в рамках акції днів скорботи про військовополонених Другої світової війни, розповів про те, як був вражений жорстоким ставленням після війни до німецьких і радянських військовополонених. Як приклад він навів історію німецького солдата Георга Йохана Рау, який загинув в таборі в Челябінській області в 40-х роках.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ