Генпрокуратура просить МВС ініціювати позбавлення Артеменка українського громадянства

  Артеменко також має паспорт громадянина Канади, нагадали в ГПУ
  Генеральний прокурор України Юрій Луценко звернувся з офіційним листом до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням ініціювати через Державну міграційну службу позбавлення українського громадянства народного депутата Андрія Артеменка. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган. «ГПУ направила відповідний лист
  • 21 Квiтня, 18:01
  • Розсилка
  Нардеп Андрій Артеменко
  Нардеп Андрій Артеменко

  Артеменко також має паспорт громадянина Канади, нагадали в ГПУ

  Генеральний прокурор України Юрій Луценко звернувся з офіційним листом до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням ініціювати через Державну міграційну службу позбавлення українського громадянства народного депутата Андрія Артеменка.

  Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

  «ГПУ направила відповідний лист (щодо позбавлення українського громадянства народного депутата Андрія Артеменка - ред.), за підписом генерального прокурора Юрія Луценка, на ім'я міністра внутрішніх справ Арсена Авакова», - сказала Сарган.

  Вона пояснила, що генпрокурор у своєму листі просить Авакова звернутися до керівництва ДМС з проханням ініціювати перед президентом України позбавлення громадянства України нардепа Андрія Артеменка у зв’язку з тим, що він має ще й громадянство Канади.

  «...зібрано достатньо доказів про наявність канадського паспорта у пана Артеменка», - наголосила Сарган.

  Вона нагадала, що подвійне громадянство заборонено Конституцією України.

  Нагадаємо, що 13 квітня у приміщенні Міжнародного центру перспективних досліджень в Києві прокуратура Автономної республіки Крим влаштувала обшук у рамках «справи Артеменка».

  The New York Times повідомив, що за тиждень до відходу з посади радника американського президента з національної безпеки Майкл Флінн отримав план на зняття санкцій з Росії, складений наближеними до Дональда Трампа Майклом Коеном і Феліксом Сатером, а також українським депутатом Андрієм Артеменком.

  За даними видання, план передбачає «виведення всіх російських військ зі сходу України і проведення в країні референдуму щодо передачі Криму в оренду Росії на термін від 50 до 100 років».

  Артеменко підтвердив існування такого плану.

  Нардепа виключили з фракції Радикальної партії.

  Прокуратура Автономної Республіки Крим відкрила кримінальне провадження через т.зв. план Артеменка.

  Джерело: УНН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ