Керівник Державної зернової корпорації заявив, що йде у відставку

  Прес-служба не уточнила причини звільнення Григоровича і де він планує працювати в майбутньому
  Виконуючий обов'язки голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) Олександр Григорович заявив про відхід у відставку. Про це повідомляє прес-служба ДПЗКУ. [READ_MORE] «Залишаю корпорацію з чистим серцем, адже весь цей час я докладав максимум зусиль, щоб забезпечити ефективну діяльність компанії», -
  • 21 Квiтня, 20:50
  • Розсилка
  В.о. голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) Олександр Григорович
  В.о. голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) Олександр Григорович

  Прес-служба не уточнила причини звільнення Григоровича і де він планує працювати в майбутньому

  Виконуючий обов'язки голови правління Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) Олександр Григорович заявив про відхід у відставку.

  Про це повідомляє прес-служба ДПЗКУ.  «Залишаю корпорацію з чистим серцем, адже весь цей час я докладав максимум зусиль, щоб забезпечити ефективну діяльність компанії», - заявив Григорович.

  «Ми підготували якісний ґрунт для подальшого розвитку компанії, і я сподіваюся, що принципи, закладені нами, дозволять корпорації і надалі зберегти позитивну динаміку ключових показників», - додав він.

  Згідно з повідомленням, найближчим часом держкорпорація представить звіт про результати його роботи на посаді в.о. глави ДПЗКУ.

  При цьому прес-служба не уточнила причини звільнення Григоровича і де він планує працювати в майбутньому.

  Нагадаємо, за підсумками першого кварталу 2017 року Державна продовольчо-зернова корпорація отримала чистий прибуток у розмірі 45,8 мільйона гривень.

  Раніше ЕП з посиланнями на джерело повідомляла, що Олександр Григорович, який з жовтня минулого року є виконуючим обов'язки голови Державної продовольчо-зернової корпорації, планує покинути свій пост.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ