Головний «рятівник» Волині не декларує свій розкішний маєток
![Головний «рятівник» Волині не декларує свій розкішний маєток](/img/article/3598/1_main-v1467616887.jpg)
На 13 сотках землі збудовано великий будинок, гараж для двох авто, господарська споруда, постелено газон та все це обнесено високим парканом
Начальник управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Волинській області Володимир Грушовінчук є власником розкішного маєтку в с. Лище під Луцьком, який він не вносить до декларації через статус недобудови. Про це повідомляється на інформаційно-аналітичному порталі «Четверта влада».
На 13 сотках землі збудовано великий будинок, гараж для двох авто, господарська споруда, постелено газон та все це обнесено високим парканом.
«На перший погляд здається, що в будинку живуть і він уже давно завершений. Офіційно ж будівлі ще не здані в експлуатацію», – йдеться в матеріалі.
Грушовінчук все життя провів у пожежно-рятувальній службі. З грудня 2003 року займає посаду начальника управління спочатку МНС, потім ДСНС у Волинській області. В 2005 році він отримав службову трикімнатну квартиру, яку згодом приватизував. Дружина МНСника Леся Грушовінчук раніше працювала керівником волинської філії державного підприємства Міністерства внутрішніх справ «Інформ-ресурси», а зараз не працює.
Землю у Лище, на якій нині виріс будинок Грушовінчука, наприкінці 2007 року отримував батько його підлеглого – заступника начальника частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Волинській області Артура Куца. А той вже подарував ділянку начальнику.
У травні у травні 2014 Грушовінчук подав декларацію про початок будівництва, хоча сам чиновник стверджує, що будівництво триває вже 10 років і через дорожнечу робіт вони завершені тільки ззовні помешкання. Тому, будинок він не вказує в декларації.
За 2015 рік Грушовінчуки задекларували майже 187 тисяч гривень сукупного доходу.
Земля, на якій будується начальник ДСНС Волині, раніше була відчужена у ДП «Волинський лісовий селекційно-насіннєвий центр». Після цього майже 6 гектарів було роздано фізичним особам. Зараз власниками багатьох ділянок в с. Лище є волинські високопосадовці. Спроба прокуратури скасувати відчуження земель у держпідприємства була невдалою.
Коментарі — 0