Гройсман лякає губернаторів відповідальністю за зайві рахунки людям

  Гройсман застеріг від неправомірного нарахування рахунків за ЖКП
  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пригрозив керівникам областей персональною відповідальністю, якщо населенню прийдуть неправомірно нараховані рахунки за житлово-комунальні послуги. Про це він заявив під час селекторної наради щодо підготовки до опалювального сезону. «Боронь Боже, щоб хтось із Вас виставив
  • 19 Червня, 13:47
  • Розсилка
  Глава уряду Володимир Гройсман
  Фото: Станіслав Груздєв, Главком
  Глава уряду Володимир Гройсман

  Гройсман застеріг від неправомірного нарахування рахунків за ЖКП

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пригрозив керівникам областей персональною відповідальністю, якщо населенню прийдуть неправомірно нараховані рахунки за житлово-комунальні послуги. Про це він заявив під час селекторної наради щодо підготовки до опалювального сезону.

  «Боронь Боже, щоб хтось із Вас виставив зайві рахунки людям! Будете нести за це персональну відповідальність, наголошую на цьому, щоб хтось в областях виставив додаткові рахунки», - звернувся Гройсман до глав областей та інших керівників.  При цьому він запевнив, що все, що стосується державних зобов’язань, зокрема, боргів по субсидіях, держава профінансує, але місцева влада також має закрити питання щодо своїх зобов’язань.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ