Гройсман: підвищення пенсій торкнеться 9 млн українців

  Прем’єр сподівається на «відновлення справедливості» щодо пенсіонерів
  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що депутати Верховної Ради підтримають підвищення пенсій українцям з 1 жовтня 2017 року і їх щорічну індексацію з урахуванням зростання середньої заробітної плати і показників інфляції. Про це він написав на своїй сторінці у Facebооk. «Уряд запропонував, щоб підвищення пенсій, яке
  • 19 Червня, 07:26
  • Розсилка
  Пенсіонери
  Пенсіонери

  Прем’єр сподівається на «відновлення справедливості» щодо пенсіонерів

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає, що депутати Верховної Ради підтримають підвищення пенсій українцям з 1 жовтня 2017 року і їх щорічну індексацію з урахуванням зростання середньої заробітної плати і показників інфляції.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebооk.

  «Уряд запропонував, щоб підвищення пенсій, яке загалом торкнеться 9 млн пенсіонерів, відбулось уже з 1 жовтня. Ми також запропонували, щоб надалі щорічно відбувалась автоматична індексація пенсій з врахуванням росту середньої заробітної плати і показників інфляції. Нацрада реформ цієї п'ятниці підтримала наші пропозиції, і вже наступного тижня урядовий законопроект буде спрямований до Верховної Ради», - повідомив Гройсман.

  «Сподіваюсь на підтримку з боку народних депутатів тих невідкладних кроків, які спрямовані на відновлення справедливості щодо нашого старшого покоління», - додав прем’єр.

  Гройсман також оприлюднив відео формули розрахунку пенсій.

  Як повідомляв «Главком», в п’ятницю Нацрада реформ схвалила урядовий проект пенсійної реформи.

  Президент України Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ доручив уряду вже восени цього року підняти пенсії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ