Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Гройсман поїхав з офіційним візитом до Грузії

  • Розсилка
  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман - Гройсман поїхав з офіційним візитом до Грузії
  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман

  Прем'єр України проведе переговори з президентом, прем'єром та головою парламенту Грузії

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розпочав дводенний офіційний візит до Грузії.
  Як повідомляє прес-служба Кабміну, Гройсман проведе переговори з президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі, прем’єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі, головою парламенту Грузії Іраклі Кобахідзе, візьме участь у великому економічному Форумі «Один пояс – один шлях».
  Гройсман також відвідає Центр реабілітації військових, де проходять лікування українські військові, та відкриє пам’ятник Лесі Українці в Кахетії.
  Довідково:
  Відносини України та Грузії носять характер стратегічного партнерства. Товарообіг між державами за підсумками 2016 року становить 456 млн дол, проте цей показник може бути збільшений вдвічі – до 1 млрд дол. Україна вітає сприяння уряду Грузії залученню українських компаній до реалізації інфраструктурних проектів в Грузії і готова поглибити співпрацю в сфері розвитку транзитного потенціалу двох держав, передусім в рамках проекту «Новий Шовковий шлях». Окремий пункт порядку денного співробітництва Києва та Тбілісі – продовження політики підтримки суверенітету і територіальної цілісності на двосторонньому рівні і на майданчиках міжнародних організацій, а також зближення з ЄС і НАТО

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розпочав дводенний офіційний візит до Грузії.

  Як повідомляє прес-служба Кабміну, Гройсман проведе переговори з президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі, прем’єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі, головою парламенту Грузії Іраклі Кобахідзе, візьме участь у великому економічному Форумі «Один пояс – один шлях».

  Гройсман також відвідає Центр реабілітації військових, де проходять лікування українські військові, та відкриє пам’ятник Лесі Українці в Кахетії. 

  Довідково:

  Відносини України та Грузії носять характер стратегічного партнерства. Товарообіг між державами за підсумками 2016 року становить  456 млн дол, проте цей показник може бути збільшений вдвічі – до 1 млрд дол. Україна вітає сприяння уряду Грузії залученню українських компаній до  реалізації інфраструктурних проектів в Грузії і готова поглибити співпрацю в сфері розвитку транзитного потенціалу двох держав, передусім в рамках проекту «Новий Шовковий шлях».  

  Окремий пункт порядку денного співробітництва Києва та Тбілісі – продовження політики підтримки суверенітету і територіальної цілісності на двосторонньому рівні і на майданчиках міжнародних організацій, а також зближення з ЄС і НАТО

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ