Гройсман пояснив, чому подорожчали продукти

  Гройсман заявив, що на сьогодні немає передумов для зростання цін
  Зростання цін на продукти пов’язане зі збільшенням обсягу експорту і прогнозує поліпшення ситуації з цінами у 2018 році. Про це Гройсман розповів в інтерв'ю на «5 каналі». Гройсман заявив, що на сьогодні немає передумов для зростання цін. «Я не бачу ніяких передумов до того, що щось буде зростати. У нас були зростання на
  • 13 Жовтня, 05:15
  • Розсилка
  Володимир Гройсман
  Володимир Гройсман

  Гройсман заявив, що на сьогодні немає передумов для зростання цін

  Зростання цін на продукти пов’язане зі збільшенням обсягу експорту і прогнозує поліпшення ситуації з цінами у 2018 році.

  Про це Гройсман розповів в інтерв'ю на «5 каналі».

  Гройсман заявив, що на сьогодні немає передумов для зростання цін.

  «Я не бачу ніяких передумов до того, що щось буде зростати. У нас були зростання на овочі та фрукти, тому що в країні не було врожаю достатнього. Почитайте експертів, не такі врожаї, тому ціни піднялися. Ціни піднялися ще тому, що ми почали бути країною-експортером, почали наші продукти продавати за кордон. Важливо відновлювати потужність виробництва всередині країни. Тому я в 2018 рік, що стосується цін, дивлюсь абсолютно оптимістично і оптимістичніше, ніж це було у 2017 році», – заявив прем'єр.

  За його словами, зростання цін на свинину ще пов'язане з африканською чумою свиней.

  «Але зараз ми бачимо за живою вагою - я постійно аналізую - є зменшення ціни, наприклад, на свинину - це сезон жовтень-листопад», - підкреслив прем'єр.

  Раніше глава уряду Володимир Гройсман заявив, що на зростання цін в Україні впливають ціни на імпортні товари і сезонні коливання цін на товари. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ