Іноземець у Дніпрі влаштовував секс-тури під виглядом наукових конференцій

  Вартість секс-туру для іноземців складала декілька тисяч доларів та включала переважно чотири дні з четверга по неділю
  Поліція затримала громадянина Азербайджану, який організував спеціальні секс-тури для іноземців у Дніпрі. Про це повідомляє прес-центр Національної поліції Дніпропетровської області. Організатором так званого бізнесу став громадянин Азербайджану 1991 року народження. «Під вигаданими приводами, як то наукові конференції, зустрічі в
  • 13 Вересня, 2017, 16:22
  • Розсилка
  фото dp.npu.gov.ua
  фото dp.npu.gov.ua

  Вартість секс-туру для іноземців складала декілька тисяч доларів та включала переважно чотири дні з четверга по неділю

  Поліція затримала громадянина Азербайджану, який організував спеціальні секс-тури для іноземців у Дніпрі.

  Про це повідомляє прес-центр Національної поліції Дніпропетровської області.

  Організатором так званого бізнесу став громадянин Азербайджану 1991 року народження.

  «Під вигаданими приводами, як то наукові конференції, зустрічі в рамках міжнародної співпраці чи обміну досвідом, іноземці прилітали в Україну. Їх зустрічали в аеропортах Запоріжжя чи Харкова та перевозили у Дніпро», - розповідає заступник начальника відділу управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Роман Захаров.

  За його словами, іноземців розселяли у готелях, де знайомили з «програмою» турів. За бажанням іноземців, дівчат їм привозили за місцем поселення чи везли до місця, де чоловіки могли їх вибрати. 

  «Деякі туристи навіть включали у свій стислий графік перебування екскурсію по місту з обраним «гідом», - говорить Захаров.

  Вартість такого туру для іноземців складала декілька тисяч доларів та включала переважно чотири дні з четверга по неділю. Відомо, що до надання секс-послуг було залучено близько трьох десятків дівчат віком від 18 до 25 років.

  «Сума самої послуги доходила до 3,5 тисяч гривень. Тисячу з них забирав організатор, а решта йшла дівчатам. Всі «туристи» доволі таки заможні люди. У себе на батьківщині вони, зазвичай, мають сім’ї, а сюди приїздили «відпочити» на вихідні», - додав Захаров.

  Організатору тепер загрожує позбавлення волі до 5 років.   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ