Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  ЄС запровадив санкції проти восьми росіян через захоплення українських кораблів

  • Розсилка
  ЄС запровадив санкції проти восьми росіян через захоплення українських кораблів

  Прізвища росіян додано до вже наявного списку індивідуальних санкцій, запроваджених Євросоюзом у березні 2014 року

  Рада ЄС запровадила індивідуальні санкції восьми громадян Росії у зв’язку з керченською агресією.

  Про це повідомляється в Офіційному журналі ЄС.

  Відповідне рішення Рада ЄС ухвалила 14 березня.

  У санкційний перелік включили наступні прізвища: Сергєй Станкевич – голова прикордонного директорату ФСБ РФ у Криму, який відповідав за дії російських кораблів під час агресії проти українських суден; Андрей Шеін, заступник голови прикордонного директорату-голова морського підрозділу ФСБ РФ у Криму; Алексєй Саляєв, командувач одного з суден, яке брало активну участь в агресії в районі Керченської протоки; Андрей Шипіцин, командир патрульного човна "Изумруд", що брав участь в інциденті; Алексєй Шатохін, голова Керченського контрольного пункту ФСБ РФ; Руслан Ромашкін, відповідальний за координацію дій під час агресії в районі Керченської протоки;Сергєй Щербаков, командир протисубмаринного човна «Суздалец», що брало участь в інциденті; Александр Дворніков, командувач Південного військового округу РФ.

  Прізвища росіян додано до вже наявного списку індивідуальних санкцій, запроваджених Євросоюзом у березні 2014 року за дії, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України. Рішення буде ухвалено до кінця цього тижня.

  Санкції проти восьми росіян, як і проти всіх, хто фігурує в цьому списку, запроваджено у вигляді заборони на в'їзд і заморожування активів. До сьогодні в списку перебували 153 людини і 40 компаній, термін дії санкцій для яких спливає 15 березня. Цей пакет санкцій ЄС продовжує кожні півроку.

  Як повідомлялося, 6 березня Комітет постійних представників Євросоюзу ухвалив рішення про застосування «азовського пакету» санкцій проти РФ за акт збройної агресії щодо українських моряків і кораблів у Чорному морі та в районі Керченської протоки.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ