Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Кілька десятків виробників і розробників зброї в Україні об'єдналися в асоціацію

  • Розсилка
  Кілька десятків виробників і розробників зброї в Україні об'єдналися в асоціацію
  Новинарня

  Новостворена асоціація працюватиме у напрямку модернізації національного законодавства.

  Під час ХІІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека-2016» керівники декількох десятків українських підприємств і організацій, які є виробниками/розробниками продукції оборонного та подвійного призначення, прийняли рішення створити Асоціацію.

  Як поінформував директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння (ЦДАКР) Валентин Бадрак, ЦДАКР та Інформаційно-консалтингова компанія Defence Express заявили про готовність увійти до складу означеної Асоціації як структури, що забезпечуватимуть аналітичне, інформаційне та маркетингове супроводження діяльності об’єднання. Експерт висловив переконання, що таке об’єднання є вкрай актуальним з огляду на кількість в країні приватних підприємств, які працюють на безпеку і оборону. Адже понад 2/3 продукції оборонного призначення та подвійного використання виробляє саме приватний сектор. Водночас, керівник ЦДАКР поінформував, що зазначена Асоціація є відкритою до співпраці з державними підприємствами та інституціями.

  Асоціація має намір працювати у напрямку модернізації національного законодавчого поля, організації тісної співпраці з партнерами та організаціями, в тому числі за кордоном, представлятиме Уряду альтернативні можливості розвитку ОПК України на основі передового західного досвіду.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ