Кілька тисяч росіян не пускають до Туреччини через зв'язки з ІДІЛ

  Загалом у «чорний список» Туреччини внесено понад 53 тисячі іноземців зі 146 країн світу
  Починаючи з 2011 року, через підозру у зв’язках з терористичною «Ісламською державою» Туреччина внесла у список персон нон ґрата понад 4 тисячі громадян Росії. Про це ідеться у звіті про боротьбу Туреччини з ІДІЛ, опублікованому на офіційному сайті турецького МВС. Турецька влада заборонила в’їзд в країну
  • 17 Липня, 20:46
  • Розсилка
  Терористи ІДІЛ
  Терористи ІДІЛ

  Загалом у «чорний список» Туреччини внесено понад 53 тисячі іноземців зі 146 країн світу

  Починаючи з 2011 року, через підозру у зв’язках з терористичною «Ісламською державою» Туреччина внесла у список персон нон ґрата понад 4 тисячі громадян Росії.

  Про це ідеться у звіті про боротьбу Туреччини з ІДІЛ, опублікованому на офіційному сайті турецького МВС.

  Турецька влада заборонила в’їзд в країну 4128 росіянам, підозрюючи, що вони причетні до терористичного угруповання ІДІЛ. З тієї ж причини з країни депортовано понад 800 громадян Росії.

  Загалом у «чорний список» Туреччини внесено понад 53 тисячі іноземців зі 146 країн світу. Лідирують громадяни Саудівської Аравії та Тунісу, росіяни - на третьому місці.

  Серед майже 5 тисяч депортованих з Туреччини іноземців росіян найбільше -804. За ними слідують громадяни Індонезії - 435, а також Таджикистану - 308. 

  Більшість російських громадян потрапляють до лав ІДІЛ через територію Туреччини.

  У червні 2016 року у Туреччині затримали двох росіян, які планували скоїти теракт під час гей-параду на площі ТаксІм у Стамбулі.

  Того ж року турецькі правоохоронці заявляли, що громадяни Росії допомагають курдським радикалам у підготовці та здійснення терактів.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ