Кличко роздав нагороди до Дня захисника України

  Кличко вручив 27 сертифікатів на квартири киянам-учасникам АТО
  Мер Києва Віталій Кличко привітав військовослужбовців і ветеранів з Покровою та Днем захисника України і вручив 27 сертифікатів на квартири киянам-учасникам АТО, які були поранені та отримали інвалідність I-III груп. Також з нагоди свята Кличко вручив відзнаки київського міського голови учасникам АТО і волонтерам, та державні нагороди за
  • 13 Жовтня, 14:19
  • Розсилка

  Кличко вручив 27 сертифікатів на квартири киянам-учасникам АТО

  Мер Києва Віталій Кличко привітав військовослужбовців і ветеранів з Покровою та Днем захисника України і вручив 27 сертифікатів на квартири киянам-учасникам АТО, які були поранені та отримали інвалідність I-III груп.

  Також з нагоди свята Кличко вручив відзнаки київського міського голови учасникам АТО і волонтерам, та державні нагороди за гуманітарну участь у антитерористичній операції, значні здобутки у професійній і громадській діяльності.

  «Вітаю всіх зі святом мужності і патріотизму - Днем захисника України! Сьогодні ми вшановуємо справжніх захисників нашої Вітчизни - сильних, мужніх та чесних. Тих, хто готовий взяти на себе відповідальність не тільки за власну родину, але й за незалежність та цілісність нашої держави. У цей день ми згадуємо про полеглих бійців, які в різні часи на різних фронтах захищали Україну», - звернувся мер столиці до присутніх.

  Кличко підкреслив, що нині Україна, на жаль, долає найскладніші виклики за часи своєї незалежності - відстоює свою державність та територіальну цілісність. «І сьогодні на Сході України нашу державу захищають нові воїни – герої АТО. Ми говоримо про військових, як про захисників із великої літери. Ми вдячні вам, поважаємо вас і шануємо, - наголосив міський голова. - З 2014 року майже 24 тис. киян взяли участь  в антитерористичній операції. Зі свого боку, столична влада робить усе можливе, аби надати соціальні гарантії для наших військових, а також підтримує сім’ї загиблих героїв».

  Під час церемонії присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх героїв, які захищали Україну.

  Мер Києва подякував присутнім героям, учасникам АТО, волонтерам, і всім тим, хто щодня в мирному житті підтримує наших захисників, за патріотизм, мужність, силу духу та щоденну працю. «Вітаю всіх і бажаю миру, козацького здоров’я та віри в себе і в свою країну», - сказав Кличко.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ