Клімкін їде з робочим візитом до Нідерландів

  Клімкін проведе переговори з міністром закордонних справ Нідерландів
  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 1-2 лютого перебуватиме з робочим візитом у Нідерландах. Про це повідомила прес-служба МЗС. «1-2 лютого 2018 р. міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідає з робочим візитом Королівство Нідерланди», - йдеться у повідомленні. Згідно з програмою візиту, Клімкін проведе
  • 1 Лютого, 07:46
  • Розсилка
  Павло Клімкін
  Павло Клімкін

  Клімкін проведе переговори з міністром закордонних справ Нідерландів

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін 1-2 лютого перебуватиме з робочим візитом у Нідерландах.

  Про це повідомила прес-служба МЗС.

  «1-2 лютого 2018 р. міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідає з робочим візитом Королівство Нідерланди», - йдеться у повідомленні.

  Згідно з програмою візиту, Клімкін проведе переговори з міністром закордонних справ Нідерландів Халбе Зейлстрою, а також зустрінеться з іншими членами уряду країни. Крім того, передбачені зустрічі керівника українського МЗС з провідними нідерландськими політиками.

  У Гаазі глава української дипломатії планує поспілкуватися на актуальні теми зі студентами Лейденського університету та дати інтерв’ю нідерландським ЗМІ.

  Нагадаємо, міністр закордонних справ і міжнародного співробітництва Італії, голова ОБСЄ Анджеліно Альфано 31 січня відвідав Донецьку область з робочим візитом. Його супроводжував український колега Павло Клімкін.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ