Коаліціада в Німеччині: Союз 90/Зелені готові почати переговори

  Погляди зелених на питання біженців можуть ускладнити коаліційні переговори
  Представники політичної партії Союз 90/Зелені готові почати переговори із ХДС/ХСС щодо формування правлячої коаліції. При цьому вони відкидають угоду, яка була досягнута в ніч із неділі на понеділок між ХДС і ХСС щодо обмеження в 200 тисяч кількості біженців, які протягом року можуть в’їжджати в ФРН. Як повідомляє Reuters, один із лідерів
  • 9 Жовтня, 14:36
  • Розсилка

  Погляди зелених на питання біженців можуть ускладнити коаліційні переговори

  Представники політичної партії Союз 90/Зелені готові почати переговори із ХДС/ХСС щодо формування правлячої коаліції. При цьому вони відкидають угоду, яка була досягнута в ніч із неділі на понеділок між ХДС і ХСС щодо обмеження в 200 тисяч кількості біженців, які протягом року можуть в’їжджати в ФРН.

  Як повідомляє Reuters, один із лідерів Союзу 90/Зелені Джем Оджемір заявив про те, що домовленість між ХДС і ХСС не фігуруватиме жодним чином у майбутній можливій коаліційній угоді. Зі свого боку політсила, яку він представляє, виступає за ефективні заходи щодо інтеграції біженців в німецьке суспільство, а також прийняття імміграційного закону. Також Джем Оджемір закликав запросити Вільну демократичну партію (ВДП) і почати якнайшвидше попередні переговори щодо створення коаліції. Це, на його думку, дозволить зрозуміти чи три політсили взагалі зможуть працювати разом.

  Попередні консультації між ХДС/ХСС, Союзом 90/Зелені і ВДП мають початися 18 жовтня. Позиція зелених може створити потенційній конфлікт із ХСС і її лідером Хорстом Зіхофером, який виступає за жорсткі обмеження на кількість біженців, яких щороку може приймати ФРН. Зі свого боку представники ВДП також вважають, що угода між ХДС і ХСС щодо кількості біженців відкрила можливість почати переговори щодо умов формування правлячої коаліції. При цьому, за словами представників ВДП, не може бути компромісу щодо права на притулок. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ