Липецька фабрика Roshen розпродала продукцію і звільнила співробітників

  Фабрика зупинила виробництво і звільнила усіх співробітників, «окрім бухгалтера, юристів та охорони»
  Корпорація Roshen зупинила роботу фабрики в Липецьку, а також звільнила майже усіх співробітників.  Про це повідомив гендиректор Липецької фабрики Roshen Олег Казаков, інформує BBC Україна. «Roshen повністю закінчила консервацію фабрики в Липецьку», - зазначив Казаков. За його словами, фабрика розпродала усю продукцію,
  • 20 Червня, 11:59
  • Розсилка

  Фабрика зупинила виробництво і звільнила усіх співробітників, «окрім бухгалтера, юристів та охорони»

  Корпорація Roshen зупинила роботу фабрики в Липецьку, а також звільнила майже усіх співробітників. 

  Про це повідомив гендиректор Липецької фабрики Roshen Олег Казаков, інформує BBC Україна.

  «Roshen повністю закінчила консервацію фабрики в Липецьку», - зазначив Казаков.

  За його словами, фабрика розпродала усю продукцію, зупинила виробництво і звільнила усіх співробітників, «окрім бухгалтера, юристів та охорони».

  Суд у Москві у грудні 2016 року наклав арешт на майно Липецької фабрики - 14 об'єктів нерухомості, зокрема, на склад готової продукції, чотири цехи, будівля підсобного корпусу і сім земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. кв. м у рамках кримінальної справи про нібито розкрадені з бюджету РФ 180 млн руб. за рахунок нібито незаконного відшкодування ПДВ.

  Нагадаємо, Басманний суд Москви продовжив арешт майна Липецької кондитерської фабрики «Рошен» до 13 вересня 2017 року. 

  У грудні 2016 року суд наклав арешт на майно Липецької фабрики, у рамках кримінальної справи про розкрадання з бюджету Російської Федерації на 180 млн руб. за рахунок незаконного відшкодування ПДВ.

  У січні цього року керівництво фабрики в Липецьку заявило про припинення виробничої діяльності підприємства.

  ТОВ «Рошен» (торговий дім) - дочірнє підприємство корпорації Roshen, яке займалося як реалізацією продукції, виробленої на Липецькій фабриці, так і імпортувало до Росії (до липня 2013 року) продукцію українських фабрик. Із квітня 2017 року діяльність Липецької кондитерської фабрики зупинена.

  Roshen заявляла, що за 2014-2016 роки корпорація отримала $72 млн прибутків від фабрики. У бюджет України з цих коштів сплатили 125 млн грн податків.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ